اخبار سقوط مرگبار جوان مشهدی از بالای آبشار ۱۵ متری

سقوط مرگبار جوان مشهدی از بالای آبشار ۱۵ متری

جوان مشهدی ، سقوط از آبشار
جوان ۲۷ ساله مشهدی هنگام سلفی گرفتن از ارتفاع ۱۵ متری آبشار کبودوال علی آباد به پایین پرت شد و جان خود را از دست داد.

سقوط مرگبار پسر جوان در آبشار کبودوال

ایرنا:در پی سقوط جوان ۲۷ ساله مشهدی از بالای آبشار کبودوال  سر، صورت، دست و پای این فرد آسیب شدید دیده بود و تلاش تیم پزشکی بی نتیجه ماند و این جوان جان خود را از دست داد.
سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان گفت:گرفتن عکس سلفی از ارتفاع ۱۵ متری آبشار کبودوال از توابع این استان، باعث مرگ مسافری جوان از خراسان رضوی شد.
محمدعلی هروی اظهار کرد:این جوان ۲۷ ساله از ساکنین استان خراسان رضوی بود و روز گذشته بر اثر پرت شدن از بالای آبشار کبودوال جان خود را از دست داد.
سقوط جوان مشهدی
وی اضافه کرد:در پی دریافت گزارش این حادثه تیم امدادی اعزام که اقدامات امدادی اولیه توسط یک پزشک حاضر در محل انجام شده بود و نیروهای امدادی این فرد را به پایین منتقل کرده و به بیمارستان انتقال دادند.
همچنین بخوانید :

تمامی اتفاقات و حوادث ناگوار ایران و جهان

هروی افزود:براثر این حادثه سر، صورت، دست و پای این فرد آسیب شدید دیده بود و تلاش تیم پزشکی بی نتیجه ماند و این جوان جان خود را از دست داد.
به گفته وی؛ این فرد در حین سقوط به یک نوجوان برخورد نموده که وی نیز دچار مصدومیت جزیی از ناحیه پا شده بود که اقدامات اولیه درمانی در محل انجام شد.
آبشار تمام خزه ای کبودوال در حوزه شهرستان علی آباد از توابع استان گلستان واقع بوده که هر ساله میزبان جمعیت بی شماری از گردشگران داخلی و خارجی است.
شهرستان علی آباد از توابع استان گلستان بوده و در ۳۵ کیلومتری شرق گرگان واقع است.
منبع:نمناک
گردآوری در:سحربانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *