4 قدم مهم برای خرید آنلاین عینک طبی و آفتابی

هنگام خرید عینک به چه نکاتی باید توجه کنیم

خرید آنلاین بعد از بحران کرونا جز عادت های جدید زندگی امون شده. خرید آنلاین عینک چه طبی چه آفتابی هم از چند سال قبل رایج شده بود و اپتیک وحدت هم به عنوان یکی از پیش روهای این عرصه از سال ها قبل با اخذ مجوزهای لازم اقدام به فروش آنلاین عینک طبی و آفتابی کرده است. برای خرید آنلاین حداقل هایی که خیلی ها به دنبالش هستند از جمله اصالت کالا و داشتن نماد اعتماد الکترونیک اولین گزینه ها هست. اما برای خرید آنلاین عینک موارد دیگری نیز هست که افراد در نظر می گیرند.

در ادامه می خواهیم به شما یک برنامه ویژه معرفی کنیم که در این برنامه می توانید خیلی از سوالاتی که در ذهن دارید رو جوابش را پیدا کنید. برنامه عینکولوژی یک برنامه تخصصی در حوزه عینک هست که در آپارات و اینستاگرام منتشر می شه و در این برنامه از موارد مختلف گفته می شه. در ادامه مروری خواهیم داشت به آنچه که در فصل 1 این برنامه منتشر شده. 

چطور متوجه بشم سایزعینک اندازه صورتم هست؟

در خرید آنلاین عینک، یکی از مواردی که افراد براشون خیلی مهم هست اندازه عینک هست. در قسمت اول عینکولوژی به شما راه کارهایی ساده در مورد این که چگونه سایز صورت خودتون رو پیدا کنید مطرح شده که شما به سادگی بعد از انجام اون مراحل می تونید عینک آفتابی یا طبی خود را آنلاین بخرید. اگر هنوز هم شکی در دل داشتید می تونید از کارشناسان آنلاین کمک بگیرید. کارشناسان آنلاین اپتیک وحدت همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. 

اندازه گیری سایز عینک

چه عینکی به فرم صورت من میاد؟

این سوال که چه عینکی به فرم صورت من میاد سوال خیلی از افراد هنگام انتخاب عینک هست. در قسمت اول عینکولوژی، فرم های مختلف صورت معرفی می شه. به صورت دقیق در قسمت سوم به این موضوع می پردازه که چه مدل عینک هایی به فرم صورت گرد، مربعی، بیضی، مستطیل، مثلثی و قلبی شکل میاد. این نکته مهم رو باید در نظر گرفت عینک زاویه دار به صورت هایی با زاویه نرم تر میاد و عینک های گرد و بیضی شکلی به صورت های زاویه دار. 

از کجا تشخیص بدیم که عینکمون اصل هست؟

یکی از مهمترین چالش ها تشخیص عینک اصل از غیر اصل هست. به خاطر تحریم ها، برخی برندها از نام بردن نمایندگی های خود در ایران اجتناب می کنند اما برندهایی مثل زایس، پرسول، سیلوئت، مورل، اوگا، نوماد و … در سایت های خود لیست فروشندگان رسمی خود در ایران رو معرفی کرده. برخی از برندها هم  certificate(گواهی) نمایندگی فروش را به اسم فروشگاه صادر کرده اند که شما می تونید در سایت یا فروشگاه ببینید. در قسمت 5 و 6 عینکولوژی به بررسی دقیق تشخیص اصالت چند برند پرداختیم که دیدن این قسمت ها می تونه راه کاری برای تشخیص اصالت برندهای دیگه هم باشه. 

گواهی نمایندگی فروش عینک

آیا عینک طبی با عدسی هم می شه آنلاین سفارش داد؟

یکی از امکانات ویژه و خاصی که می تونید در سایت اپتیک وحدت بهره مند بشید این موضوع است که به راحتی عدسی مورد نظر خود رو انتخاب کنید و عکس نسخه اتون رو هم آپلود کنید. این امکان این موضوع رو برای شما فراهم می کنه که بتونید به صورت دقیق عدسی های برندهای مشهور مثل زایس، هویا و رودن اشتوک رو خودتون مقایسه کنید و بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشید. برند زایس و هویا یک کارت اصالت و گارانتی صادر می کنند که شما می توانید به این شکل از  اصل بودن عدسی اتون مطمئن بشید. 

در فصل بعدی عینکولوژی چه موضوعاتی بررسی می شود؟

در فصل دو عینکولوژی در مورد برند مشهور و محبوب ری بن صحبت می شه. این که چطوری متوجه بشیم، عینک Rayban  ری بنی که داریم اصل هست یا نه؟ در مورد تکنولوژی های مختلف ساخت عینک های آفتابی ری بن صحبت می کنه. از ری بن فراری (ferrari) گرفته تا عدسی های کروماتیک. در مورد تولید عینک های شخصی ساز با استفاده از تکنولوژی پرینت سه بعدی صحبت می کنیم و این که به رنگ پوست من چه رنگ عینکی بیشتر میاد؟ همه ی این ها رو می تونید در برنامه عینکولوژی ببینید. دوران پسا کرونا دوران خرید آنلاین هست و عینک هم به عنوان یک اکسسوری واجب، یکی از مواردی است که با وجود سایت های معتبری مثل اپتیک وحدت به راحتی می شه خرید. 

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *