کت و شلواری که به خانم های قد کوتاه میاد

مدل کت و شلوار مخصوص زنان کوتاه قد

کت و شلوار همانطور که در بین مردان طرفداران زیادی دارد ، مورد استقبال خانم های شیک پوش نیز قرار می گیرد . کت و شلوار های زنانه زیبایی و ظرافت خاصی را به افراد می دهند و برای میهمانی هایی که حالت رسمی و کاری دارند بسیار مناسب است .

در انتخاب کت و شلوار زنانه ، فرم و استایل بدن نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است . بانوان چاق ، لاغر ، بلند قد یا کوتاه قامت باید در انتخاب این لباس دقت کنند و لباسی را انتخاب نمایند که براساس اندام و فرم بدن آنها باشد . در این بخش از دنیای مد سحر بانو به نکاتی مهم درباره انتخاب کت و شلوار برای خانم های کوتاه قد خواهیم پرداخت .

تیپ زنانه

مدل کت و شلوار زنانه برای افراد کوتاه قد

مدل کت شلوار مخصوص زنان کوتاه قد

مدل کت و شلوارهای پیشنهادی زیر می تواند اندام خانم های کوتاه قد را زیباتر نشان دهد.

کت و شلوارهای خط دار

اگر کوتاه قد و یا ریزه اندام هستید، یعنی زیر ارتفاع متوسط یعنی 1.65 متر یا 5 فوت یا 4 اینچ هستید، باید کت و شلواری را انتخاب کنید که قد شما را بلندتر از معمول نشان دهد پس بهتر است کت و شلوارهای خط دار که خط عمودی دارند را انتخاب کنید اما از کت و شلوار با خط افقی دوری کنید .

شما می توانید کت و شلوارهایی را انتخاب نمایید که برش هایی روی آن برای جذاب تر شدن آن تعبیه شده است . به یاد داشته باشید شما هیچگاه نباید کت های جعبه ای و یا سایز بزرگ که هیکل و اندام شما را کوتاه تر نشان می دهد را انتخاب نمایید.

کت زنانه

کت شلوار که مناسب زنان قد کوتاه باشد 

چه کت شلواری به خانم های کوتاه می آید؟

کت و شلوار راسته

خانم های قد کوتاه باید شلوار راسته که در قسمت مچ پا باریک تر شده است ، را انتخاب نمایند تا پاهای آنها بلندتر نشان داده شود .

کت کوتاه

کت و شلواری را انتخاب نمایید که کت آن دقیقا در خط کمر و یا بالاتر از آن تمام شود زیرا لباس های بالاتنه بلند باعث می شوند پاهایتان حتی کوتاه تر به نظر برسند.

کت شلوار خانم ها

چه کت شلواری برای زنان قد کوتاه مناسب است؟

کت شلوار در خور زنان کوتاه قد

کت و شلوار کاملا سفید

کت و شلوار سفید برای خانم های کوتاه قد بسیار مناسب است اما در انتخاب این مدل کت و شلوار باید دقت نمایید و کت و شلواری را انتخاب کنید که جذب تنتان باشد و شلوار آن راسته و جذب باشد تا پاهایتان بلندتر به نظر رسد . شما با انتخاب این کت می توانید هر لباسی را با آن بپوشید.

کت و شلواری به سبک مدرن

اگر قدتان کوتاه است بهتر است یک کت و شلوار مشکی ولی با طرح مدرن را انتخاب کنید. شلوارهای پاچه گشاد می تواند به بلند نشان دادن پاها کمک کند. این کت و شلوار شما بهتر است یک کمربند در قسمت کمر داشته باشد تا منحنی های بدن را برجسته تر نشان دهد.

شلوار دم پا

شلوارهای پاچه گشاد برای زنان ریزه و کوتاه قد بسیار خوب است، به شرط اینکه حجم آن با بالا تنه لباس و پاشنه های کفش هماهنگ باشد. پیش از این هم در دنیای مد نمناک گفتیم که شلواری که در قسمت کمر و بالا تنگ باشد و از زانو به پایین گشاد بشود، بسیار شیک است. و بیشتر از هر مدل شلواری به اندام شما می آید.

کت و شلوار فیت تن

اگر می پندارید که با پوشیدن کت بلندتر یا گشادتر می توانید کوتاهی قدتان را بپوشانید، اشتباه فکر می کنید ، این کار نتیجه ای کاملا برعکس می دهد. از این رو بهتر است که کت و شلواری را به تن کنید که کاملا فیت تن تان است.

کت فیت

کت شلوار عالی برای زنان قد کوتاه  

کت و شلوار مینیمال

یک انتخاب درست برای خانم ها در موقعیت های رسمی تر ، کت و شلوار کلاسیک و عاری از هرگونه تزئینات است اما این ست کلاسیک حتما نباید به رنگ مشکی باشد ، انتخاب رنگ طوسی برای کت و شلوارتان بسیار مناسب است.

کفش مناسب کوتاه قدها

یکی از بهترین و محبوب ترین ترفندها برای بلندتر کردن قد پوشیدن کفش پاشنه بلند است . اما اگر نمی توانید پاشنه های خیلی بلند به پا کنید، از کفش هایی با پاشنه های متوسط و پهن کمک بگیرید. 

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *