افزایش ماندگاری فر مو چند تکنیک ساده دارد

افزایش ماندگاری فر موها با هفت نکته مهم درمورد مقاوم ماندن فر مو

هیچ چیز نا امید کننده تر از صرف وقت برای فر کردن مو و پایین آمدن آن نیست، که تنها بعد از چند ساعت صاف و تخت می شوند، چه برای فنری شدن و چه مواج کردن آنها شما به ابزار و محصولات درستی نیاز دارید، تا موهای خود را مقاوم نگه دارید.

ماندگاری فر مو

افزایش ماندگاری فر مو با بابلیس

چگونه باید موهای خود را فر کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد؟

تکنیک ها و ترفندهایی را بیاموزید که برای طولانی فر ماندن موها به آن نیاز دارید.

آماده سازی:

اگر موهای شما سبک و کم حجم باشد فر کردن آن به زمان بیشتری نیاز دارد ،برای داشتن موهای سبک شما به محصولات سبکی برای شستشو موهایتان نیاز دارید، نرم کننده ها و شامپوهای سبک را امتحان کنید تا موهای شما را به پایین نکشاند، به لحاظ منطقی، شما نمی توانید از موهای سنگین انتظار داشته باشید تا به علت وزن زیاد مقاوم بمانند، چرا که می توان با اسپری آنها را مقاوم کرد.

1.برای اضافه کردن حجم بیشتر ابتدا موهایتان را خشک کنید:

ترفند این است که به سادگی آن ها را خشک نکنید بلکه در عوض آن خم شوید و موهای تان را آویزان کنید و سپس خشک کنید، اگر دستگاه حالت دهنده و پخش کننده مو داشته باشید مشاهده خواهید کرد چگونه موهایتان بعد از خشک کردن حجیم شده است.

موهای حالت دار

ترفندهایی برای افزایش ماندگاری فر مو

برای افزایش ماندگاری فر مو چه کنیم؟

2- خنک کردن فرها:

همیشه قبل از اینکه فر کردن مو را ترک کنید، ابتدا موهای تان را خنک کنید، زمانی که موهایتان را گرم کرده اید و با سنجاق های بابلیس میچرخانید، مانند این است که یک کوکی تازه را در اجاق فر قرار میدهید، آهن فرکننده مو یا همان بابلیس، با گرم کردن موهایتان این کار را انجام می دهد و آن ها را نرم و منعطف میکند ، بنابراین تا زمانی که خنک نشده اند، آنها را آزاد نکنید زیرا کوتیکول مو برای تنظیم و بسته شدن نیاز به زمان دارد.

3- از زود برداشتن بابلیس اجتناب کنید:

اکثر آموزش ها از شما میخواهند تا بابلیس را حدود 10-20 دقیقه نگه دارید، ،این امر برای افزایش حجم مو و آماده شدن عالی است اما اگر میخواهید در مهمانی ها موهایتان مقاوم و فر باقی بمانند ، یک استاندارد وجود دارد که میگوید صبر کنید تا موهایتان خنک شوند ، به خصوص برای افرادی که موهای جذاب و انبوه دارند.

هرچه بیشتر آنها را نگه دارید فر های شما بیشتر باقی خواهد ماند، فقط توجه کنید فر ماندن موها ممکن است به موها آسیب برساند.

روش فرکردن موها

روش صحیح فر کردن مو با بابلیس

تکنیک های ساده برای افزایش ماندگاری فر مو

4- برای خرید ابزارهای خوب سرمایه گذاری کنید:

شما برای چیزهایی که پول بیشتری پرداخت میکنید ضمانتی را برای کیفیت بهتر آن میخواهید، البته نه برای همه چیز اما این برای فر کننده مو صدق میکند، فروشگاه های بزرگی که برندهای بیگانه را حراج میزنند ،ممکن است ارزان باشند، اما کیفیتی را ارائه نمی دهند که عمر دستگاه بیشتر از ضمانت آن باشد.

اگر موهای شما نمیتوانند طولانی مدت فر بمانند ، خودتان را سرزنش نکنید بلکه دستگاه را سرزنش کنید، زیرا بطور بالقوه به موهای شما آسیب میرساند ، بنابراین از یک دستگاه بهتر استفاده کنید که این یک سرمایه گذاری برای کیف پول و سلامت موهای شما است .

5- از سایز درست میله استفاده کنید :

در حالی که ممکن است مدل های فانتزی موها جذاب به نظر برسند، اما توجه کنید که هر میله ی بزرگی ممکن است گزینه ی خوبی برای شما نباشد، چنانچه قبلا هم در دنیای مد سحر بانو توضیح دادیم اندازه میله ها به نوع موی شما بستگی دارد، میله بزرگ ممکن است برای شما جادویی باشد، اما یک میله کوچک تر انتخاب کنید و از نتیجه آن شگفت زده شوید.علاوه براین اگر به دنبال موهای فر هستید میله های کوچکتر نیز میتوانند آن کار را به نحو احسنت انجام دهند.

فر طولانی مدت

فر کردن مو طولانی مدت و بادوام

بهترین روش های فر کردن مو با ماندگاری بالا

6- استفاده درست از نرم کننده ها و شامپوها:

همانطور که قبلا ذکر کردیم، نرم کننده ها و شامپوهای سنگین موی شما را پایین میکشند، خصوصا اگر اینکه به تازگی فر کرده باشید و بشویید. محصولاتی با رطوبت سبک تر انتخاب کنید تا موهای سبکی داشته باشید و سپس فر کنید تا موهایتان را خشک نکنند، اگر موهایتان بطور طبیعی خشک است، نرم کننده و شامپوی مخصوص را انتخاب کنید یا از فر کردن آن خودداری کنید.

7- شیوه اسپری زدن:

چگونگی ماندن موها و ثابت ماندن فرها به شیوه اسپری زدن نیز مربوط می شودف اسپری ها با حفاظت از گرما کمک به حداقل خراب شدن فرها می کنند، قبل از فر کردن موهایتان را اسپری کنید.

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *