آموزش برجسته کردن گونه با آرایش

برجسته کردن گونه با رژگونه

داشتن گونه های برجسته تاثیر شگفت انگیزی در زیبایی دارد و همه خانم ها دوست دارند هرطور که شده گونه هایشان را برجسته کنند. یکی از ساده ترین روش های برجسته کردن گونه ها استفاده از ترفندهای آرایشی است که در این بخش از سحر بانو آموزش برجسته کردن گونه با آرایش را به شما میگوییم.

بزرگ کردن گونه

ترفندهای برجسته کردن رژگونه

کرم پودر مات

اولین کاری که باید انجام بدهید این است که کرم پودر مات بزنید آن هم برای اینکه صورت یکنواخت و ظاهری طبیعی داشته باشید این کار باعث میشود رژگونه مدت زمان بیشتری روی پوست تان دوام بیاورد.

رژگونه

لبخند بزنید و قسمتی از گونه ها که بیشتر برجسته میشود را در نظر بگیرید و دقیقا زیر برجستگی گونه ها را رژگونه بزنید، حواستان باشد که نباید رژگونه را تا اطراف پره های بینی پخش کنید در ضمن هرچه رژگونه کمتر و کمرنگ تر بزنید بهتر است.

آرایش گونه برجسته

آموزش آرایش گونه برجسته

رنگ رژگونه

رنگ رژگونه را بر اساس رنگ پوست تان انتخاب کنید تا تاثیر بیشتری در برجسته شدن گونه ها داشته باشد. پوست های سفید رژگونه های صورتی، پوست های گندمی رژگونه های آجری و نارنجی، پوست های سبزه رژگونه های تیره برایشان مناسب است.

هایلایتر

اکنون زمان آن است که کمی هایلایتر بر روی استخوان گونه بزنید اگر هایلایتر نداشتید میتوانید از رژگونه های براق و درخشان استفاده کنید این بهترین کار برای برجسته شدن گونه ها است.

رژ گونه

برجسته شد گونه با رژگونه

ماندگاری رژگونه

برای اینکه ماندگاری رژگونه را بیشتر کنید کمی پودر مات بزنید و با این کار دوام رژگونه روی پوست را بیشتر کنید.

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *