مدل کفش های ضروری برای خانم های شیک پوش

مدل کفش های ضروری برای خانم ها

کفش های زنانه انواع مختلفی دارند اما از میان این مدل های متنوع خانم ها به 6 مدل کفش نیاز دارند که نیاز آن ها را برای موقعیت های مختلف تامین میکند. با داشتن این 6 مدل کفش برای مناسبت ها و موقعیت های مختلف آماده هستید.

کفش پاشنه بلند جلوبسته

کفش های پاشنه دار کلاسیک و جلو بسته بسیار کاربردی بوده و مناسب انواع مجالس هستند, این مدل کفش ها برای خانم ها در سنین مختلف مناسب است و هر خانم به یک جفت از آن ها نیاز دارد.

مدل کفش

مدل کفش پاشنه بلند زنانه

کفش پاشنه بلند جلوباز و بند دار

کفش های پاشنه دار جلوباز و بند دار فانتزی تر هستند و با لباس های خاصی ست میشوند, این مدل کفش ها برای مناسبت هایی مانند تولد, جشن عقد و… استفاده میشوند.

مدل کفش

مدل کفش پاشنه بلند بند دار

کفش اسپرت پاشنه تخت

کفش های اسپرت و بدون پاشنه پرکاربردترین کفش زنانه هستند که برای موقعیت های مختلفی مانند محل کار, دانشگاه, خرید مناسب اند. این مدل کفش ها روزانه مورد استفاده قرار میگیرند و باید حسابی راحت باشند.

مدل کفش

مدل کفش اسپرت زنانه

صندل تابستانی

صندل ها هم مخصوص تابستان هستند, بالاخره هر فصل کفش مخصوص به خودش را میخواهد. تابستان که هوا گرم است صندل های چرم بهترین گزینه هستند خنک و راحت.

مدل کفش

مدل کفش صندل چرم

نیم بوت

نیم بوت ها هم برای فصل پاییز مناسب اند هم زمستان, نیم بوت های زنانه استایل تان را متفاوت و شیک میکنند همچنین پاهایتان را از سرما حفظ میکنند همه خانم ها به یک جفت نیم بوت نیاز دارند.

مدل نیم بوت

مدل نیم بوت زنانه 2018

کتانی

کتانی ها را همه دوست دارند خانم ها هم به یک جفت از آن ها نیاز دارند تا با تیپ اسپرت شان ست کنند یا زمانی که میخواهند ورزش و پیاده روی کنند از آن استفاده کنند.

مدل کتانی

مدل کتانی زنانه سفید گل دار

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *