این ترکیب رنگ سایه به چشم قهوه ای ها میاد

سایه برای چشم قهوه ای و یک آرایش زیبا و جذاب

چشم یکی از قسمت های مهم آرایشی است و برای آرایش چشم صدها هزار رنگ زیبا و مختلف، با بافت ها و اشکال مختلف ساخته شده است. سایه چشم یکی از وسایل ها برای افزایش جذابیت چشم هاست اما باید بدانید استفاده از هر نوع رنگ سایه چشمی برای شما مناسب نیست .

هر فرد باید متناسب با رنگ چشم خود رنگ سایه را انتخاب کند . اگر دارای چشمان قهوهای هستید و به دنبال بهترین ترکیب های رنگ سایه برای زیبایی و جذابیت چشمانتان می گردید با این بخش از دنیای مد سحر بانو همراه شوید.

سایه برای چشم قهوه ای

 آموزش آرایش چشم های قهوه ای

آرایش چشم دودی طلایی

یکی از بهترین سایه چشم ها برای چشمان قهوه ای عسلی ، رنگ طلایی است زیرا رنگ زرد سبب جذابیت و گیرایی چشمان قهوه ای شما می شود.

اگر می خواهید رنگ چشم شما بیشتر نمایان گردد و چشمان گیراتری داشته باشید ، در کنار سایه طلایی از رنگ دودی نیز استفاده کنید و آرایش چشم دودی طلایی را روی چشم خود پیاده کنید اما اگر از رنگ چشم دودی به هر دلیلی بدتان می آید برای زیبایی بخشیدن به سایه طلایی آن را با رنگی مانند قهوه ای روشن یا مسی ترکیب کنید. سایه طلایی شامپاینی برای چشمان قهوه ای انتخاب بسیار عالی خواهد بود.

آرایش چشم دودی طلایی

سایه مناسب برای چشم عسلی و قهوه ای

رنگ آبی نیلی

اگر دارای رنگ چشمان قهوهای هستید بهترین نوع سایه چشم برای شما رنگ است به این دلیل که کنتراست رنگی بین سردی رنگ آبی و گرمی رنگ قهوه ای ایجاد می کند .

اما همانطور که دنیای مد نمناک میگوید در نظر داشته باشید که همه رنگ های آبی با رنگ چشم شما متناسب نیست بلکه بهترین رنگ های سایه آبی برای شما رنگ آبی نیلی و آبی پررنگ است.

شما می توانید برای جذاب شدن چشمانتان با یک خط چشم آبی تیره ، خطی نازک زیر پلک پایین تان بکشید تا با سفیدی چشم کنتراست ایجاد کند . نکته ای که درباره سایه چشم آبی روشن باید بدانید این است که معمولا با این رنگ برای شما اشتباهی پیش نمی آید.

آرایش رنگ آبی نیلی

رنگ سایه آبی برای چشم قهوه ای

سایه چشم نقره ای

یکی از سایه های پیشنهادی برای افراد دارای چشم قهوه ای سایه نقره ای است . اگر این سایه را به تنهایی و یا به صورت آرایش دودی استفاده نمایید ، متناسب رنگ چشمان شما خواهد بود .

رنگ سربی ، متالیک یا نقره ای پلاتینی نیز برای خانم هایی که چشم قهوهای دارند مناسب است و زیبایی چشمانشان را افزایش می دهد . دقت کنید که نباید با رنگ نقره ای به زیر چشمتان خط چشم بکشید زیرا در این صورت سیاهی دور چشم بیشتر نمود می یابد.

سایه چشم نقره ای

بهترین رنگ سایه برای چشم قهوه ای

سایه چشم بنفش و طلایی

یکی از بهترین رنگ ها برای همه افراد سایه چشم بنفش است پس اگر دارای این رنگ چشم هستید این سایه را امتحان کنید و مطمئن شوید از انتخاب این رنگ پشیمان نخواهید شد .

رنگ بنفش با رنگ مو ، رنگ پوست و رنگ چشم شما سریعا هماهنگ می شود زیرا در چرخه رنگ ها ، این رنگ با رنگ قهوه ای کنتراست دارد . برای جذابیت و زیبا یی بیشتر چشم هایتان می توانید رنگ بنفش را با رنگ های طلایی و یا انواع رنگ آبی ترکیب نمایید .

سایه چشم بنفش و طلایی

سایه زیبا و شیک برای چشم قهوه ای

سایه سبز

یکی از سایه های عالی برای چشمان قهوه ای یا فندقی رنگ ، سایه سبز فیروزه ای است که کمک می کند چشمان شما برجسته تر بنظر برسد و نگاه جذاب تری داشته باشید . برای زیباتر شدن چشمتان این رنگ را با سایه هلویی رنگ کنید تا ملایم ترو جذاب تربه نظر برسید.

انواع سایه قهوه ای

یکی از سایه چشم هایی که با رنگ چشم های شما هم خوانی و هارمونی دارد ، سایه قهوه ای است . از انواع رنگ سایه قهوه ای از از ترکیب سایه روشن و تیره می توانید استفاده نمایید تا رنگ چشمتان زیباتر به نظر برسد .

انواع سایه قهوه ای

سایه های قهوه ای مناسب برای چشم قهوه ای

آرایش چشم با رنگ های خنثی

پیشنهاد ویژه برای خانم های چشم قهوه ای که می خواهند زیباتر و با وقارتر به نظر برسند ، استفاده از رنگ سایه خنثی است .

نکته :

  • از سایه هایی استفاده کنید که رگه های طبیعی چشم تان را محو نکنند .
  • چشمان قهوه ای هر کس متفاوت با شخص دیگر است و هر چشمی تن و سایه مختص به خود را دارد پس رنگ چشمتان را بشناسید تا بتوانید بهترین رنگ سایه را انتخاب نمایید.
  • در فصل های گرم سال برای داشتن ظاهری شاداب از رنگ های صورتی، آبی اقیانوسی و سبز استفاده نمایید.

سخن آخر :

هرگز از آزمایش رنگ ها نترسید و تمام رنگ ها و ترکیب های رنگی را روی صورت خود امتحان کنید تا بدانید چه رنگ سایه ای به شما می آید و هیچگاه نگران اشتباهات خود نباشید.

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *