اشتباه رایجی که آشپزخانه تان را شلخته می کند

اشتباه دکوراسیون آشپزخانه که می تواند خانه ی شما را شلخته کند

آشپزخانه شما یکی از فضاهای مورد استفاده مهم در خانه تان است، ما زمان زیادی را در اینجا صرف می کنیم، بنابراین باید راحت و چند کاربردی باشد، اما چندین اشتباه طراحی وجود دارند که منجر به ناراحتی های مداوم می شوند.

آیا می خواهید گاز را درست کنار یخچال قرار دهید؟ اگر در این باره مطمئن نیستید، این بخش از دنیای مد سحر بانو در بخش دکوراسیون آشپزخانه را بخوانید، ما رایج ترین اشتباهات را جمع آوری کرده و نکات مفیدی را برای کسانی که می خواهند آشپزخانه کاملی داشته باشند، پیدا کرده ایم.

اشتباهات دکوراسیون آشپزخانه را بدانید

9. تنظیمات نامناسب لوازم آشپزخانه:

وسایل آشپزخانه نباید بیش از حد بالا یا خیلی پایین قرار داده شوند، قد خود را در نظر بگیرید – بهترین مورد چیزی است که در سطح کمر شما وجود دارد،برای مثال بهتر است که فر خود را از روی زمین بالا ببرید تا هر چیزی را که از آن بیرون می کشید ، خودتان را نسوزانید.

اشتباه دکوراسیون آشپزخانه

بالا یا پایین بودن لوازم آشپزخانه

8. کشوهای سنگین روی دیوارهای نازک:

شما می توانید فقط در دیوارهای حامل و کشو و قفسه قرار دهید. یک دیوار غیر حامل چنین وزن سنگینی را تحمل نخواهد کرد، پس ریسک نکنید.

کابینت بندی آشپزخانه

اشتباهات دکوراسیون کابینت های آشپزخانه

7. سینک نامناسب:

مهم ترین چیزها در مورد سینک ها راحتی و قابلیت استفاده بودن آنها است، اگر همیشه سینک های گرد را دوست داشته اید ، یک سینک مربع نخرید، این کار شما را ناراحت خواهد کرد.سینک باید بزرگ باشد و از موادی ساخته شود که قادر به تحمل دماهای بالا باشند،همچنین انتخاب یک اندازه خوب ضروری است:متخصصان فکر می کنند که بهترین عمق 17 سانتی است.

سینک مناسب

انتخاب سینک بزرگ و با عمق مناسب

6. گوشه های خالی:

مهم است که از همه گوشه ها استفاده کنید، به خصوص وقتی که به اتاق های کوچک می رسد.، درهای گردان می تواند به راحتی جای کشوها را عوض کند، این درها تا حدی گران هستند، اما واقعاً ضروری می باشند:شما قادر خواهید بود از تمام فضای داخل آن استفاده کنید.کشوهای گوشه و مورب نیز یک راه حل عالی هستند، ممکن است حتی یک کوره را هم در آنجا قرار دهید، اما فراموش نکنید که نور خوب را به کار ببرید.

گوشه های خالی کابینت

اشتباه دکوراسیون آشپزخانه در گوشه های خالی

5. درزهای اضافی در یک جای ظرفشویی:

یک ورق شیشه ای به نظر بسیار عالی می آید و به همین دلیل است که بسیاری از مردم آن را دوست دارند، اما فراموش نکنید که کثیفی و گرد و غبار همیشه پشت شیشه قرار خواهند گرفت.علاوه بر این، اگر شما می خواهید پول پس انداز کنید و شیشه ارزان قیمت بخرید، ممکن است خراش و شکاف ایجاد کند، در نتیجه، آشپزخانه شما نامرتب به نظر خواهد رسید.

اگر هنوز می خواهید از شیشه استفاده کنید، یک اندازه بلند از آن را سفارش دهید. قابل اعتمادترین و بادوام ترین پشت سینک از شیشه سفت شده ساخته شده است، سعی نکنید مواد را درون آن نگهداری کنید .

جای ظرفشویی

اشتباهات رایج در دکوراسیون آشپزخانه

4. عدم نور کافی:

نور بسیار مهم است. آشپزخانه روشن بزرگ تر به نظر می رسند، اما اگر کشوهای شما یک رنگ تیره ای دارد، فراموش نکنید که لامپ های اضافی خریداری کنید.توصیه می شود چندین چراغ نصب کنید:نور اصلی از بالا، نور درست بالای کانتر، و یک چراغ زیبا بالای میز غذا خوری Y این نیز بسیار مهم است که تمام سوکت ها را در سمت راست (و راحت تر) قرار دهید، نور بیشتری در آشپزخانه باشد تا راحت تر غذا را طبخ کنید.

آشپزخانه شلوغ

نور نامناسب یک اشتباه دکوراسیون آشپزخانه

3. بی پایه:

اگر در آشپزخانه پایه دارید، مجبور نیستید که زیر همه کابینت ها را تمیز کنید و غبار و موارد مختلفی که در آنجا گم می شوند را از بین ببرید.آشپزخانه خود را با قرار دادن تخته 12 سانتی در زیر کابینت ها مرتب کنید.

پایه های کابینت

اشتباه دکوراسیون آشپزخانه در مشخص بودن پایه کابینت ها

2. هیچ فاصله ای بین لوازم آشپزخانه نباشد:

مناطق بافر، شامل یخچال، سینک و اجاق می باشد، آنها باید درست جای بگیرند، چون شما مواد را از یخچال خارج می کنید، آنها را می شویید و سپس طبخ می کنید.همچنین توصیه نمی شود در کنار یخچال، اجاق را قرار دهید:یخچال شما ممکن است زودتر از بین برود.

به دلیل دمای بالا، یخچال به سختی کار می کند، تا دمای سرد آن را حفظ کند، برای اینکه اجاق را از آب دور نگاه دارید، آن را درست نزدیک سینک قرار ندهید.

لوازم آشپزخانه

دکوراسیون و چیدمان اشتباه آشپزخانه

1. طبقات نامناسب در آشپزخانه:

اگرچه کفپوش لمینیت بسیار محبوب است، اما آن را در آشپزخانه قرار ندهید، زیرا ممکن است به خاطر آب ، حجمش افزایش یابد و اصطلاحا باد کند. اگر کاشی دارید، آشپزخانه شما گرم به نظر نخواهد رسید، چون شما همیشه احساس سرما می کنید و قابلمه ها و ماهیتابه ها ممکن است اگر پایین بیفتند ، بشکنند.

در دنیای مد نمناک گفته شده است و توصیه می کنیم که کاشی ها و چوب اصلاح شده از لحاظ حرارتی ترکیب شوند. کاشی را درست در نزدیکی کانتر قرار دهید و چوب اصلاح شده دمایی را در منطقه غذاخوری قرار دهید.

کفپوش لمینیت

استفاده از کاشی و چوب برای کفپوش آشپزخانه

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *