ریما رامین فر، از ماجرای ازدواجش با امیرجعفری گفت

ریما رامین فر در برنامه دورهمی

خبرآنلاین: برنامه «دورهمی»، شب گذشته (پنجشنبه 7فروردین) با حضور ریما رامین فر، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، ساعت ٢٣ از شبکه نسیم پخش شد. در این برنامه، رامین فر درباره نحوه زندگی با امیر جعفری و بازی در مجموعه «پایتخت» صحبت کرد. 

در ابتدای برنامه و پس از اینکه رامین فر درباره تحصیلات دانشگاهیش صحبت کرد، مدیری از او پرسید زندگی با امیر جعفری چه گونه امکان پذیر است؟ و رامین فر در پاسخ گفت:«زندگی هیجان انگیزی است. از زمانی که با امیر آشنا شدم تا زمانی که با او ازدواج کنم، مدت زمان زیادی طول کشید. ما در تئاتر باهم بودیم و در کلاس های استاد حمید سمندریان با هم آشنا و بعد هم همکار شدیم. من پنج سال از امیر بزرگ ترم، آن زمانی که با او آشنا شدم، نوزده سالش بود و من این موضوع را نمی دانستم. زمانی که به من پیشنهاد ازدواج داد، به او خندیدم و گفتم اگر در یک کشور دیگر بودیم، می توانستند سراغ من را بگیرند که چرا یک کودک را آزار می دهی. او موضوع را پذیرفت و ماجرای ازدواج ما خیلی طول کشید. البته پول هم نداشتیم که بخواهیم زندگی مشترک تشکیل دهیم، شرایط مالی مان به قدر کافی مساعد نبود.» 

او در ادامه گفت:«زندگی کردن با امیر خیلی هم سخت نیست. بسیار هیجان انگیز است و بالا و پایین دارد. اصلا یکی از ویژگی های زندگی با امیر این است که قابل پیش بینی نیست.» 

مدیری سپس به سراغ خانواده امیر جعفری رفت و گفت:«مشکلات مالی یک دلیل برای دیر ازدواج کردن شما بود یک دلیل هم حدس می زنم این باشد که منتظر ماندید امیر بزرگ شود. شما علاوه بر اینکه با امیر جعفری زندگی می کنید، هفت خواهر شوهر هم دارید، این چه گونه ممکن است؟» 

این بازیگر در پاسخ گفت:«شعار نمی دهم، اما امیر واقعا خانواده خوبی دارد، مخصوصا مادر فوق العاده ای که من فکر می کنم به خاطر ایشان این یازده فرزند آنقدر فوق العاده هستند.» 

رامین فر همچنین درباره نحوه ورودش به «پایتخت» و ادامه دار شدن سریال گفت:«زمانی که این سریال را می ساختیم، هیچ تصوری نداشتیم که هفت فصل ادامه پیدا می کند، من از زمانی که تئاتر بازی می کردم، محسن تنابنده و احمد مهرانفر را می شناختم و زمانی که به کار دعوت شدم، می دانستم قرار است وارد یک فضای دوست داشتنی بشوم، چون سلیقه هایمان به شدت به هم نزدیک بود.پس از پخش فصل اول موفقیتی برای ما حاصل شد، که خودمان هم انتظار آن را نداشتیم و فکر می کنم همدلی که بین اعضای گروه وجود دارد، باعث این موفقیت شده است. من همیشه احساس می کنم خیلی خوشبختم که غیر از خانواده اصلی خودم که بسیار دوست شان دارم، یک خانواده دیگر هم دارم و زمانی که آنها را نمی بینم و پیش شان نیستم دلتنگ شان می شوم.» 

بازیگر«پایتخت» درباره ساخت فصل هفتم این سریال گفت:«درباره ساخت فصل هفتم هیچ چیز نمی دانم. اگر بسازند، قطعا دوباره همکاری می کند .

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *