قوانین پوشیدن و ایده های ست کردن لباس جین + عکس

روش های ست کردن لباس جین

ست کردن لباس هم برای خود قوانینی دارد و اگر طبق قوانین لباس تان را ست نکنید استایل جالبی نخواهید داشت، لباس های جین هم از این قاعده مستثنی نیستند و برای خوشتیپ شدن با لباس های جین باید اصول و قوانین ست کردن آن ها را بدانید.

قوانینی که شاید تا به حال نشنیده باشید اما بد نیست از آن ها باخبر باشید. لباس جین جزو لباس هایی نیست که پس از مدتی از مد بی افتد سالهای سال است که لباس جین مد است و در فصل های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد اما شاید روش ست کردن آن را کمتر کسی بداند.

ست کردن لباس

روش ست کردن لباس جین

جین آبی و جین مشکی

اولین و بهترین ایده برای ست کردن لباس جین این است که جین آبی را با جین مشکی ست کنید مثلا پیراهن یا کت یا مانتو جین آبی را با شلوار جین مشکی بپوشید و استایل شیکی داشته باشید.

کت جین آبی

ست کت جین آبی با شلوار جین مشکی

سر تا پا جین

پوشیدن لباس سر تا پا جین شاید سالهای قبل طرفدار نداشت اما امروزه بسیار مد شده است و یکی از بهترین ایده های ست کردن لباس جین همین است. خانم ها و آقایان میتوانند با داشتن تیپ سر تا پا جین خوش استایل شوند.

لباس لی

ایده های ست کردن لباس لی

جین آبی و جین سفید

حتما شنیده اید که میگویند جین آبی با جین سفید قابل ست کردن نیست اما بهتر است بدانید ترکیب جین آبی و سفید بینظیر است و پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید. مثلا مانتو جین آبی با شلوار جین سفید برای خانم ها و پیراهن جین آبی با شلوار جین سفید برای آقایان.

لباس جین

خوشتیپی با پوشیدن لباس جین

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *