بهترین ترکیب رنگ برای ست کردن با لباس صورتی

راهنمای ست لباس صورتی با رنگ های مختلف

رنگ صورتی از رنگهای گرمی محسوب می شود که در بیشتر فرهنگ ها به عنوان یک رنگ ناز و دخترانه شناخته شده است صورتی بخاطر رنگ منحصر به فردش گزینه خوبی برای به کار بردن در فصل های سرد و همچنین عالی ترین انتخاب برای فصل بهار می باشد. از ترکیب رنگ سفید و قرمز صورتی به وجود می آید و دارای طیف رنگی متفاوتی می باشد که اسم های مختلفی نیز دارد که در زبان فارسی ما با عنوان صورتی پررنگ ، کمرنگ و گلبهی می شناسیم.

برخلاف تصوری که دارید در ست های رسمی و روزانه ترکیب کردن این رنگ کار دشواری نیست چرا که تناژ پاستلی و روشن این رنگ تا حدودی با همه رنگهای تیره هماهنگ می شود.

صورتی ، رنگی می باشد که به خاطر سرزندگی و نشاط بخش بودنش می توان در لباس های نوزادان و کودکان استفاده کرد به خاطر اینکه آرامش را تداعی می کند. هرچقدر رنگ صورتی به سمت روشنی برود احساس ملایمت و آرامش بیشتری دارد و هر چه رنگ ان تیره تر باشد رنگی پر انرژی و پر جنب و جوش جلوه می کند.

صورتی رنگ مورد علاقه و بسیار جذاب بیشتر دختر خانم ها می باشد چنانچه تمایل دارید با اصول صحیح ست کردن لباس های صورتی با رنگهای دیگر آشنا شوید با این مطلب همراه باشید. در این بخش خواندنی از دنیای مد سحر بانو قصد داریم شما مخاطبان خوش ذوق و شیک پوش را با اصول ست کردن لباس صورتی و رنگهای دیگر آشنا کنیم.

ست لباس صورتی و خاکستری

ترکیبی از رنگ خاکستری و صورتی در چشم همه زیبا به نظر می آید مطمئنا از این ترکیب رنگ استفاده کرده اید به خاطر خنثی بودن رنگ خاکستری ، بهترین گزینه برای ترکیب با صورتی می باشد چراکه صورتی شادابی و انرژی خاصی به رنگ خاکستری می بخشد صورتی با وجود دارا بودن احساس شادی در کنار خاکستری متعادل شده و برای هر مجلسی مناسب می باشد.

ست لباس صورتی

ست لباس صورتی روشن با طرح پوست حیوانات

چنانچه نیم نگاهی به کالکشن J.Crew بکنید متوجه خواهید شد که به کار بردن رنگ صورتی به همراه لباس هایی با طرح پوست حیوانات مثل لباس پلنگی ترکیب بسیار زیبا و شیکی تشکیل می دهد.

ست لباس صورتی و آبی

یکی از بهترین ترکیباتی که با صورتی می توان ایجاد کرد ترکیب آبی و صورتی می باشد حتی اگر همه طیف آبی و صورتی را با هم ست کنید باز هم قشنگ ترین ترکیب تشکیل می شود و هر چقدر به سمت روشن و ملایم برود لطیف ترین احساس ها ایجاد می شود اما چنانچه تمایل دارید بیشتر از همیشه خاص و منحصر به فرد به چشم بیاید پیشنهاد می کنیم از رنگهای تیره صورتی و آبی تیره استفاده کنید.

ست استایل صورتی

ست لباس صورتی پاستلی و رنگ سفید

چنانچه علاقه مند به یک استایل منحصر به فرد می باشید پیشنهاد می کنیم رنگ صورتی پاستلی خیلی روشن را با رنگ سفید ست کرده تا نمایی جذاب و شیک به خود بگیرید.

ست لباس صورتی با رنگ قرمز

ترکیب دو رنگ قرمز و صورتی با هم در یک لباس بسیار جذاب و شیک است این استایل به طور کامل تک رنگ یا استایل مونوکروم نیست بلکه ترکیبی است و در واقع ترکیب رنگ بسیار شیکی دارد برای اینکه بیش از حد دخترانه به نظر نرسید موقع انتخاب تناژ بین دو رنگ دقت بالایی داشته باشید مثلاً می توانید رنگ قرمز یا گیلاسی را با صورتی خیلی روشن ست کنید.

ست لباس صورتی و قرمز

ست لباس صورتی و سفید

چنانچه این ترکیب به سمت کم رنگ میل کند ترکیبی خانومانه و لطیف ایجاد می شود این ترکیب را می توان با صورتی پررنگ و سفید مطلق و یا گلبهی و رنگ کرم ملایم خلق کرد. در هر حال ست جذابی با این ترکیبات می توانید داشته باشید.

ست لباس صورتی با رنگ کرم شتری

جالب است بدانید که رنگ های خیره کننده و درخشان در کنار رنگ های خنثی بسیار جلب توجه می کند به خاطر همین است که رنگ صورتی با رنگ کرم شتری ترکیبی بسیار جذاب ایجاد می کند مثلاً شما می توانید با ست کردن یک کیف دستی به رنگ صورتی و یک اُورکت کلاسیک استایلی متفاوت داشته باشید.

ست رنگ صورتی گلبهی و شتری

ست لباس صورتی و سبز

از آنجایی که هم رنگ صورتی و هم رنگ سبز از جمله رنگ های پر انرژی و شاد هستند بنابراین ترکیب این دو رنگ بسیار فرح بخش و لذت بخش می باشد هرچقدر رنگ سبز مایل به زرد باشد و هر چه صورتی تیره تر باشد طیف جذابی از این دو رنگ ایجاد می شود.

ست لباس صورتی و مشکی

برای اینکه صورتی دقیقا همان طوری که هست به چشم بیاید فقط با ترکیب شدن با رنگ مشکی میسر می شود و جلوه جذاب تری به خود می گیرد این خاصیت رنگ مشکی است که صورتی را تا این حد برجسته و زیبا تر می کند بنابراین رنگ صورتی چه کم رنگ و چه پررنگ باشد چنانچه در زمینه ی مشکی قرار بگیرد خیلی خوب خودش را نشان می دهد .

منبع »: نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *