ایده های جذاب چیدن میز آرایش عروس خانم ها + تصاویر

مدل های چیدن میز آرایش عروس

چیدمان میز آرایش یکی از دغدغه های عروس خانم ها است و دوست دارند آن را به زیباترین شکل و کاملا مرتب بچینند, برای چیدن لوازم آرایش روی میز و داخل کشو ایده های مختلفی وجود دارد که باعث میشوند میز آرایش مرتب و شیکی داشته باشید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

هرچه دکوراسیون اتاق خواب مرتب باشد اما میز آرایش به هم ریخته باشد فایده ندارد, میز آرایش باید در عین مرتب بودن شیک چیده شده باشد که برای این کار نیاز به سلیقه و خلاقیت فراوان دارید.

چیدن میز آرایش

چیدن میز آرایش نوعروس

چیدن میز توالت

نحوه چیدن میز توالت عروس

فکری برای لاک ها بکنید و آن ها را به صورت مرتب یک گوشه از میز یا داخل جای مخصوص لاک ها بچینید تا روی میز را زیاد شلوغ نکنند. لاک ها را داخل کشو نگذارید و سعی کنید حتما روی میز باشند زیرا رنگ های مختلف و ظاهر جالب آن ها میز آرایش تان را حسابی زیبا میکنند.

یک گلدان کوچک که داخل آن گل های زیبا و خوش رنگ وجود دارند میتوانند کمک بزرگی به شما در دیزاین میز آرایش بکنند, گل های طبیعی یا مصنوعی فرقی نداد فقط از وجود آن ها روی میز غافل نشوید.

چیدن لاک روی میز

چیدن لاک روی میز آرایش

میتوانید از ظرف های استوانه ای شکل که مانند لیوان هستند برای مداد ها و قلم موهای آرایشی استفاده کنید. مدادها داخل یک لیوان, قلم موهای کوچک داخل یک لیوان و قلم موهای بزرگ داخل یک لیوان جداگانه قرار دهید.

تزیین میز آرایش

تزیین میز آرایش با ایده های شیک

نظم دهی میز آرایش

نحوه نظم دهی میز آرایش

به تصویر زیر نگاه کنید و اگر همچین ظرفی در منزل دارید که بلا استفاده مانده است از آن برای روی میز آرایش استفاده کنید و ادکلن هایتان را در آن بچینید. این کار نمای فوق العاده ای به میز آرایش تان میدهد.

چیدن ادکلن روی میز

چیدن ادکلن روی میز آرایش

چیدن لوازم آرایش

چیدن لوازم آرایش روی میز و داخل کشو

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *