شال و روسری لئونارد

 از جمله موارد مهمی که در کشور اسلامی ما به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان پوشش و حجاب به شمار می رود ، شال و روسری است که انتخاب صحیح آن موجب می شود چهره ما و همچنین تیپ مان زیباتر و جذابتر نشان داده شود.

 شال و سروری را از کجا بخریم ؟

چون شال و روسری به صورت ما نسبت به دیگر موارد نزدیک تر است پس در انتخاب آن ها باید توجه زیادتری لحاظ کنیم و رنگ آن ها را به بهترین شکل ممکن انتخاب نماییم و سپس به سراغ طرح و رنگ آن برویم. 

اگر شما جز بانوانی باشید که به تیپ و پوشش خود اهمیت می دهند حتما با وسواس زیادی برای انتخاب شال و روسری خود اقدام می کنید چرا که شما نمی توانید هر رنگ یا طرحی را انتخاب کنید و باید در ظاهر شما یک هماهنگی وجود داشته باشد و به بیانی دیگر باید بین روسری و دیگر اقلامی که به تن می کنید نوعی هارمونی منطقی ایجاد شود. مثلا برای افرادی که پوست روشنی دارند توصیه می شود از رنگ های تیره تر استفاده شود یا به افرادی دارای پوست های تیره هیچ وقت رنگ های تیره توصیه نخواهد شد و میتوانند از رنگ های روشن استفاده کنند. 

از میان عده ی نیز وجود دارند که اصلا علاقه ی به هماهنگ بودن لباس ها یا ست کردن رنگ ها با یکدیگر ندارند و ترجیح می دهند همیشه اهل مد باشند و هر چیزی که مد باشد را بپوشند. برای چنین افرادی میتوان شال و روسری را توصیه کرد که با رنگ لباس تضاد دارند تا اینگونه جلوه بیش تری داشته باشند. اگر لباس یا مانتوی را پوشیده اید که رنگی است برای اینکه بهترین رنگ را انتخاب کنید به سراغ رنگ های خنثی ( طوسی، سفید ،مشکی، خاکستری، دودی و…) بروید ولی در صورتی که مانتو یا لباس شما رنگ خنثی است پس شال و روسری را بپوشید که دارای رنگ های مختلفی می باشد.

مدل روسری

از کجا خرید کنیم؟

امروزه تولید کنندگان زیادی هستند که هر کدام اقدام به تولید شال و روسری می کنند و از نظر پارچه تنوع زیادی دیده می شود ولی آن چیزی که در خرید مهم است کیفیت پارچه است و باید به میزان زیادی به کیفیت توجه گردد. 

اگر برای فصل تابستان می خواهید شال و روسری انتخاب کنید به سراغ پارچه های مناسب و خنک بروید که بهترین گزینه در چنین شرایطی روسری های نخی هستند و خیلی ساده و راحت هم اتو می شوند و کمتر از روی سرتان لیز می خورند و از نظر قیمت نیز مناسب تر می باشند ولی بهتر است به سراغ روسری ها و شال های نروید که از جنس الیاف مصنوعی می باشند. 

روسری های ابریشمی به عنوان گزینه ی مناسبی می باشند که در مجالس می توان مورد استفاده قرار بگیرند ولی نسبت به دیگر اقلام قیمت بالاتری خواهند داشت اما برای تهیه چنین روسری های با بهترین قیمت میتوانید از فروشگاه شال و روسری لئونارد استفاده کنید. روسری های ساتن نیز با وجود اینکه براق هستند و جلوه ی بسیار شیکی دارند نسبت به روسری های ابریشمی قیمت پایین تری دارند و برای مراسم های رسمی بسیار مناسب بوده و طرفداران زیادی نیز داشته اند. 

از میان شال و روسری ها معمولا آن های که قواره بزرگ تری دارند هم از نظر پوشش راحت تر می باشند و هم دارای طرفداران زیادی هستند. 

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *