آرایش ملایم بهاری مخصوص مهمانی + عکس

ترفندهای آرایش ملایم بهاری

با تغییر هر فصل و تغییر آب و هوا بد نیست سبک آرایش تان را نیز تغییر دهید مثلا الان که در فصل بهار هستیم باید آرایش ملایم به سبک بهاری داشته باشید، آرایش بهاری ملایم و دلنشین است و در آن رنگ های هلویی و کالباسی استفاده میشود.

برای آرایش کردن به سبک بهاری نیاز به وقت زیادی ندارید و خیلی سریع میتوانید آن را انجام دهید زیرا ساده و ملایم است، در فصل بهار هرگز آرایش غلیظ و به رنگ های تیره نکنید بهتر است سراغ رنگ های شاد و ملایم بروید.

آرایش ملایم بهاری

مدل آرایش ملایم بهاری

فصل بهار هوا قابل پیش بینی نیست و هر لحظه امکان دارد باران بگیرد و صورت تان زیر باران خیس شود پس نباید زیاد آرایش کنید، برای آرایش بهاری به چند لوازم آرایش ساده نیاز دارید که قطعا در کیف لوازم آرایش تان پیدا میشود در ادامه با ما همراه باشید تا با آرایش بهاری بیشتر آشنا شوید.

در فصل بهار به سبک بهاری آرایش کنید و چهره ای زیبا داشته باشید، نکاتی که در ادامه گفته شده است در فصل بهار باعث زیبایی بیشتر شما میشوند.

آرایش بهار 98

تکنیک های آرایش بهاری

به پوست صورت تان خیلی اهمیت بدهید وقتی پوستی صاف و شفاف داشته باشید نیازی به کرم پودرهای سنگین ندارید همین که مرطوب کننده و ضدآفتاب بزنید کافی است. برای داشتن پوست تر و تازه باید به صورت مرتب لایه برداری و پاکسازی کنید و در ضمن آب زیاد بنوشید.

وقتی پوست صورت تان صاف و زیبا شد همین که در فصل بهار کرم ضدآفتاب رنگی بزند کافی است، رنگ آن باید نزدیک به رنگ پوست تان باشد.

آرایش فصل بهار

در فصل بهار چگونه آرایش کنیم؟

حتما رژگونه بزنید و هرگز آن را حذف نکنید، رژگونه علاوه بر اینکه گونه ها را برجسته میکند فرم صورت را ایده آل تر نشان میدهد، در فصل بهار از رژگونه های صورتی و هلویی استفاده کنید به این صورت که اگر پوست تان سفید است رژگونه صورتی و اگر پوست سبزه ای دارید رژگونه هلویی بزنید.

برای رژگونه زدن لبخند بزنید و رژگونه را روی برجسته ترین قسمت گونه بمالید طوری که فقط سایه ای از آن باقی بماند. رژگونه نباید خیلی تیره تر از رنگ پوست تان باشد اینطوری اصلا زیبا نیست.

آموزش آرایش ملایم

آرایش ملایم مناسب فصل بهار

قبل از رژلب زدن باید لب هایتان را آماده کنید به این صورت که لب ها را با مسواک لایه برداری کنید، مسواک را روی لب ها بکشید تا لایه اضافی و پوست مرده آن جدا شود بلافاصله بعد از این کار بالم لب بزنید.

رژلبی که در فص بهار استفاده میکنید بد نیست کمی براق باشد و رنگی مانند صورتی، کالباسی، هلویی و حتی مرجانی داشته باشد، رژلب های تیره و مات را در این فصل فراموش کنید.

آرایش لب

ترفندهای آرایش لب

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *