ترفندهای برجسته شدن لب بدون آرایش و جراحی

به همین راحتی لب های برجسته و زیباتری داشته باشید!۰

برای برجسته کردن لب ها بهتر است از روش های طبیعی استفاده کنید زیرا روش های شیمیایی و یا جراحی ها و تزریق ژل و پروتز دارای عوارض زیادی هستند. در ادامه این مطلب انواع روش های طبیعی برای برجسته شدن لب ها را مشاهده خواهید کرد.

با افزایش سن لب ها به طور طبیعی حجم خود را از دست می دهند و باریک تر می شوند با روش های طبیعی می توانید حجم از دست رفته لب های خود را بازگردانید. اسکراب های خانگی و تمرین های ورزشی ماهیچه های صورت از انواع روش های طبیعی مناسب و بی خطر برای برجسته کردن لب می باشد.

اغلب خانم ها تمایل دارند که لب های برجسته و قلوه ای داشته باشند. بیشتر افراد برای برجسته کردن لب هایشان از روش های شیمیایی و پر هزینه استفاده می کنند که برخی از این روش ها می توانند آسیب های جدی را به لب ها وارد کنند. از بهترین روش ها برای برجسته سازی لب ها روش های طبیعی و خانگی است که این روش ها کاملا بی خطر و کم هزینه هستند.

برجسته کردن لبها با روش های طبیعی و خانگی

روش های طبیعی و خانگی برای برجسته کردن لب

زیبایی و جذابیت ظاهری برای همه خانم ها مهم است بسیاری از خانم ها برای داشتن چهره ای زیبا و بدون عیب از روش های شیمیایی و جراحی استفاده می کنند که همه این روش ها خطرناک هستند و دارای عوارض زیادی می باشند. چاق شدن صورت و کوچک کردن بینی و درمان لاغری صورت و رفع چین و چروک های صورت و برجسته کردن لب با روش های طبیعی و خانگی امکان پذیر هستند و شما می توانید بدون هیچگونه نگرانی عیب های موجود در صورتتان را با روش های طبیعی از بین ببرید.

برجسته کردن لب ها با 7 روش طبیعی

۱. استفاده از مسواک خشک

با کمک مسواک خشک می توانید لب ها را حجیم تر و نرم تر کنید. مسواک را به راست و چپ بر روی لب حرکت دهید تا به آرامی سلول های مرده روی لب ها از بین بروند, با این روش عملکرد گردش خون افزایش می یابد و لب ها برجسته تر می شوند. بعد از کشیدن مسواک بر روی لب ها مقداری وازلین را با عسل مخلوط کنید و بر روی لب قرار دهید.

از بین بردن سلول های مرده روی سطح لب با کمک مسواک

۲. دارچین

دارچین یکی از انواع مواد طبیعی مفید برای حجم دادن به لب ها است. دارچین باعث بهبود گردش خون در لب ها می شود و به برافروختگی لب ها کمک می کند. شما می توانید برای برجسته کردن لب ها یک قطره از روغن دارچین را به بالم لب و یا برق لب خود اضافه کنید و سپس مخلوط این مواد را بر روی لب قرار دهید در ابتدا کمی احساس سوزش می کنید که طبیعی است و به تدریج از بین می رود.
برای حجم دادن به لب تان همچنین می توانید یک قاشق چایخوری روغن را با دارچین مخلوط کنید تا مخلوط این مواد به صورت خمیری در آیند سپس با کمک این مواد لب ها را تا زمانی که احساس خارش و یا سوزش کنید ماساژ دهید, حداکثر ۱۰ دقیقه لب تان را با کمک این خمیر ماساژ دهید سپس با کمک پنبه خمیر را از روی سطح لب تان پاک کنید. بهتر است این روش را با نرم کننده لب مورد علاقه خود استفاده کنید.

روش های طبیعی برای برجسته کردن لب ها

۳. کپسول ویتامین E

ابتدا یک کپسول ویتامین E را باز کنید و قبل از خواب محتویات کپسول را بر روی لب ها و اطراف دهان خود بمالید و صبح بعد از بیدار شدن لب های خود را بشویید خواهید دید که لب های شما به طور طبیعی متورم و بر آمده به نظر می رسند.

کپسول ویتامین E برای برجسته سازی لب ها

۴. چرب کردن لب ها با روغن جامد

اگر تمایل دارید که لب ها براق و حجیم و بدون چروک باشند بهتر است هر شب قبل از خواب لب تان را با روغن جامد چرب کنید.

چرب کردن لب ها

۵. برجسته شدن لب به کمک خط لب و رژ لب

شما می توانید با استفاده از یک خط لب صورتی و یا قرمز و رنگ رژ لب همرنگ با خط لب, لب تان را برجسته کنید توجه داشته باشید که باید خط لب را کاملا خارج از محدوده مرز لب ها بکشید و رژ هم رنگ آن را هم بزنید با این روش لب ها برجسته و بزرگ تر خواهند شد.

آموزش برجسته کردن لب ها با رژ لب

۶. برجسته سازی لب با کمک مخلوط روغن و شکر

با مخلوط کردن روغن با شکر یا جوش شیرین می توانید اسکراب طبیعی برای برجسته کردن لب را در منزل تهیه کنید ابتدا یک قاشق چایخوری روغن را با شکر یا جوش شیرین به خوبی مخلوط کنید و سپس مقداری از مخلوط این مواد را با کمک مسواک و به آرامی بر روی لب های خود بکشید تا سلول هاس مرده از روی سطح لب از بین بروند سپس این اسکراب طبیعی را با کمک پنبه ای نمناک از روی لب ها پاک کنید.

اسکراب لب

۷. سوت زدن

برای بزرگتر کردن لب های خود می توانید هر روز به مدت ۳ تا ۵ دقیقه با صدای بلند و به شدت سوت بزنید قرار دادن لب ها در فرم و حالت سوت زدن باعث بزرگتر شدن آن ها می شود.

برجسته شدن لب ها

لب های برجسته و حجیم باعث می شوند تا شما صورت زیبایی و جذابی داشته باشید, در این مطلب با ۷ روش طبیعی برای برجسته کردن لب ها آشنا شدید شما می توانید با استفاده مداوم از این روش ها لب ها را برجسته و بزرگ تر کنید.

منبع : آرایشیک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *