زنده زنده سوختن کودک 11 ماهه داخل فر ! + عکس

سوختگی شدید کودک 11 ماهه توسط پدر و مادربزرگش

کودک خردسال توسط مادرش برای مراقبت به خانه ی پدر بزرگ و مادربزرگش در یکی از شهرستان های روسیه آمده بود ؛ آمدنی که رفتن خوشایندی نداشت و او را دچار حادثه ای تلخ کرد.

به گزارش دیلی میل “ماگژیم ساکالکوو” 11 ماهه توسط مادرش به مادر بزرگ و پدربزرگش سپرده شد تا آنها از او مراقبت کنند و مادر جوان برای انجام کاری به بیرون از خانه برود اما وقتی به آنجا بازگشت با صحنه ی هولناکی روبرو شد ؛ اثرات کودکش داخل فر اجاق گاز بود و خانه در وضعیت نامناسب. 

سوختن کودک

کودکی که دچار سوختگی شده است

“ویکتوریا ” مادر کودک می گوید :وقتی به خانه بازگشتم متوجه شدم که فرزندم به داخل اجاق آشپزی انداخته شده است و اتفاق دردناکی برای او رخ داده است ؛ شوکه شده بودم و نمیدانستم چه شده و چه باید بکنم برای همین به سرعت با پلیس تماس گرفتم. با آمدن پلیس همسایه ها به آنجا آمدند و از صداهایی گفتند که شنیده بودند .

یکی از همسایه ها گفت که پدربزرگ کودک بینوا را دیده است که در حالت غیرطبیعی و مست وارد خانه شده و چند لحظه بعد صدای پرتاب چیزی را شنید اما نمیدانست ماجرا چیست و جرات دخالت به خود نداده بود .

پلیس این مادر بزرگ و پدر بزرگ متهم را در حالی که هنوز در وضعیت غیرطبیعی به سر می بردند بازداشت کرد و به مرکز کلانتری منطقه منتقل کرد تا به جرم آنها رسیدگی شود.

در گزارشات منتشر شده جزئیات بیشتری از وضعیت کودک عنوان نشده است و تنها اشاره به این شده است که کودک جان خود را در به دلیل مستی پدر و مادربزرگش از دست داده . 

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *