درمان تب ویروسی کودکان و بزرگسالان در 48 ساعت

درمان تب ویروسی کودکان با طب سنتی 

خیلی افراد تا صحبت از تب ویروسی می شود میترسند چرا که این تغییر حالت در درجه حرارت بدن به خصوص در کودکان یم تواند عوارض جدی به دنبال داشته باشد ؛ تب ویروسی از نوعی حشره شایع شده و دربرخی واقع می تواند کشنده باشد . دراین بخش از سحر بانو راه های ساده و موثری را برای درمان تب ویروسی کودکان با برگ عنبه هندی (پاپایا) معرفی می کنیم.

درمان تب ویروسی کودکان

روش سریع درمان تب ویروسی کودکان و بزرگسالان

چگونه با برگ عنبه هندی تب ویروسی کودکان و بزرگسالان را در 48ساعت درمان کنیم

چرا برگ پاپایا یا همان عنبه هندی برای درمان تب ویروسی ؟ بدلیل خواص شگفت انگیز این برگ است که می توان تب ویروسی را با ان درمان کرد؛ این برگها حاوی آنزیم هایی مثل پاپاین و کیمو پاپاین هستند که پلاکتهای خونی را بالا میبرند همچنین این برگ غنی از ویتامین ، کربوهیدرات ، پروتئین ، فسفر ، کلسیم و آهن است.

عصاره ی برگ عنبه هندی (پاپایا) برای درمان تب ویروسی کودکان

مواد اولیه موردنیاز2عدد برگ خام عنبه هندی (پاپایا)روشکاریی که باید انجام دهید برگ عنبه خام را از ریشه بکنید له کنید و روزی 2بار بخورید

درمان تب ویروسی کودکان

نسخه های طب سنتی برای درمان تب ویروسی کودکان با انبه هندی (پاپایا)

درمان تب ویروسی کودکان و بزرگسالان با خمیر برگ عنبه هندی

خمیر برگ عنبه هندی هم مثل عصاره ی آن تهیه میشود فقط باید از برگ خام استفاده کنید.مواد مورد نیاز 3 عددبرگ تازه و خام عنبه هندی2 ق آب میوه تازه پاپایابرگها را میکس وخوب با ابمیوه هم بزنید و 7روز روزی 2بار بنوشید تب کاملا درمان میشود.وقتی صحبت ازیک نسخه خانگی میشود هیچ چیز به اندازه تجارب واقعی نمی تواند ما را متقاعد کند در ذیل به شرح برخی تجارب می پردازیم که نشان داده است پاپایا نسخه ای موثر از طب سنتی برای درمان تب ویروسی کودکان و بزرگسالان است.پسری بدلیل تب ویروسی دربیمارستان بستری شده بود که پلاکت های خونی اش درحال کاهش در حد هشدار دهنده بود و به 15000 افت کرده و پسردرشرایط بدی بسر میبرد اماسرانجام با پیشنهاد دوست پدر این پسر به مصرف برگ عنبه هندی ظرف 24 ساعت پلاکت خون به 135000 رسید و بعد از مدت کوتاهی از بیمارستان مرخص شد.

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *