سیاست های شوهرداری که هر خانمی باید بداند

سیاست های شوهرداری که باید یاد بگیرید

عدم تعامل سازنده و مفید میان زوجین از بیش ترین مشکلاتی است که موجب افزایش طلاق می شود . برخی زنان با کنترل همسر و به دست گرفتن اختیارات او ، می پندارند به هدف خود رسیده اند و همسرشان را به اختیار خود در آورده اند و بنیان خانواده را محکم ساخته اند اما باید بدانید برای شوهرداری به این نیاز دارید که سیاست های مهمی را بدانید تا با کمک آنها بتوانید با همسرتان شایسته رفتار کنید و او را تمام مراحل زندگی همراه خود سازید.

رعایت نکات و فرمول هایی که در این بخش از نمناک برای برخورد درست با همسر آورده ایم ، می تواند شما را در داشتن کانونی گرم و دلپذیر کمک کند.

سیاست های شوهرداری

سیاست های زنانه برای جذب مردان

برای آنکه سیاست های شوهرداری را بدانید باید:

به همسرتان ابراز علاقه کنید

اکثر مردان دوست دارند که همسرشان در خفا یا جمع به تعریف و تمجید آنان بپردازد و از مردانگی او تعریف کند و بگوید چه همسر توانا و خوبی است . همانطور که پیش از این نیز در نمناک گفته شد هنگامی که باهمسرتان خلوت کرده اید به او ابراز علاقه کنید و بگویید که دوستش دارید و بهترین انتخاب شما برای ازدواج بوده است.

ابراز علاقه به همسر

ابراز علاقه به همسر از سیاست های شوهرداری

در زندگی زناشویی تان پر تحرک، با انرژی و جذاب باشید!

مرد ان قبل از اینکه به شخصیت یک زن توجه کنند، ابتدا سر و وضع ظاهری او را می بیند و همسر شما نیز از این قاعده مستثنی نیست و وقتی به خانه می آید دوست دارد شما ظاهر آراسته و پوشش زیبایی داشته باشید.

او دوست دارد همواره همسرش از نظر درونی و ظاهری هر روز برای او تازه تر و جذاب تر باشد و وقت مراجعت به خانه با یک زن زیبا و طناز، شاداب و خنده رو و سرزنده، روبرو شود و این نیاز و انتظار واقعی یک مرد از همسر خود است.

اما اگر شما از جذابیت های ظاهری خود برای سلطه به همسر و رسیدن به اهداف پنهانی استفاده نمایید و هدفی غیر از جلب و بیان محبت داشته باشید ، او می فهمد و واکنش متفاوتی در برابر خواسته شما نشان خواهد داد.

نکات کلیدی شوهرداری

سیاست های شوهرداری برای بهبود روابط زناشویی

از ابراز هیجانات و احساسات دوری کنید

مردان همواره کمتر از زنان احساسات خود را به نمایش می گذارند و گریه کردن، آنها را ناراحت و عصبانی می کند. باید بدانید ابراز احساسات و هیجاناتی مثل گریه کردن در مذاکرات می تواند به سادگی جایگاه تان را به خطر بیندازد زیرا مردان گاهی احساس می کنند زنانی که گریه می کنند، در حال فریب دادن شان هستند. پس هنگامی که می خواهید با همسرتان منطقی صحبت کنید گریه نکنید زیرا اکثر مردها از گریه کردن زنان منزجرند.

مردتان را به زندگی علاقه مند کنید

بیشتر مردان از زنان سخت گیر و زد رنج و حساس فراری هستند . بنابراین بهتر است اگر این ویژگی ها را دارید آنها را کنار بگذارید و همسرتان را در خانه راحت بگذارید. زنان باید همواره مشوق همسرانشان باشند و در خفا و در اجتماع همسر خود را تشویق کنند زیرا تشویق ،همسرشان را قوی تر می کند. مردها تفاوت بین تشویق واقعی و غیر واقعی را نمی دانند پس حتما به همسرتان بگویید که مرد بی نظیری است.

فوت و فن شوهرداری

تشویق مردان از سیاست های شوهرداری

در زندگی زناشویی خودتان را دست کم نگیرید

بسیاری از خانم ها بر روی اندام و ظاهر خود حساس هستند و فکر می کنند برای همسرشان جذابیت کافی را ندارند . این خانم ها از چربی اضافه دور شکم شان منزجر هستند اما باید بدانید هیچ کس بدون نقص نیست و آنچه برای شما بسیار پر اهمیت است برای همسرتان اهمیت ندارد و او شما را دوست دارد و در کنار شما خوشحال و رضایتمند است پس همواره به خودتان یادآوری کنید که شما زیبا هستید و بدانید همسرتان شما را دوست دارد پس به همین اکتفا کنید و زندگی را به کام خود تلخ نکنید.

توجه به او بیشتر از فرزند
بعد از به دنیا آمدن کودک ناخودآگاه مادر تمام توجه خود را صرف مراقبت از فرزند می کند و به همسر خود توجه کمتری می کند . در این زمان همسر احساس تنهایی می کند پس باید همواره حواستان به پدر کودک بیش از کودک باشد تا روابطتان دچار سردی نشود .

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *