ایده‌های تغییر دکوراسیون منزل

هر خانه ای مانند یک بوم خالی است؛ شما فرصت می کنید هر اتاق را به یک فضای پر از شخصیت تبدیل کنید. آیا شما از فضای قدیمی منزل تان خسته شده اید؟برای به دست آوردن بهترین نتایج، سعی کنید جنبه های بزرگ خانه خود را تغییر دهید و جزئیات جزئی را اضافه کنید.

اگر شما در یک خانه اجاره ای زندگی می کنید، ممکن است فکر کنید برای شما گزینه ای برای تغییر دکوراسیون نباشد. با این حال، اگر بتوانید دیوارهای خود را در خانه خود نقاشی کنید می تواند یکی از سریع ترین راه ها برای روشن شدن نگاه باشد. رنگی را انتخاب کنید که شخصیت شما را متناسب با فضای شما قرار دهد. اگر شما آماده نیستید کل خانه را رنگ کنید، این زمانی است که شما فقط یک دیوار را رنگ می کنید که معمولا توجه زیادی را به خود جلب می کند، رنگی که با دکور شما مطابقت دارد.

ایده‌های تغییر دکوراسیون منزل

مسلما مهمترین جنبه تزئینات منزل مبلمان است. اگر مبلمان راحتی دارید یا چندین ساله از همان مبلمان استفاده کرده اید، در نظر بگیرید که مبلمان جدید را به خانه تان اضافه کنید. البته نه مبلمان سلطنتی گرانقیمت، برای مبلمان رنگ ها و سبک هایی که شخصیت شما را مطابقت می دهند انتخاب کنید. اگر پول کافی برای خرید مبلمان جدید برای آپارتمان خود ندارید مبلمان فعلی خود را بازسازی کنید. چوب های مبلمان تان را رنگ آمیزی کنید و از پارچه ارزان استفاده کنید تا کف و صندلی خود را بازسازی کنید.

ایده‌های تغییر دکوراسیون منزل

نورپردازی خانه خود را با خرید گزینه های جدید و تزئینی بیشتر مخلوط کنید. به دنبال مواردی باشید که به عنوان منبع نور اولیه خود مطابقت داشته باشند. لامپ های جالب کوچک می توانند در داخل خانه شما درهم آمیزند تا نور را به سبک خود اضافه کنند.

ایده‌های تغییر دکوراسیون منزل

از دکوری های ریز و تابلوهای شیک برای تزیین و زیباتر شدن دکوراسیون تان اضافه کنید، اگر گل و گلدان در منزل تان وجود ندارد حتما یک گلدان پر از گل تهیه کنید و منزل تان را با آن زیبا کنید.

منبع : پارسینه
گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *