10 مدل مو جديد و زيبا /مدل مو

ا رسيدن فصل پائيز و شروع شدن سال تحصيلي جديد ما نيز ميتوانيم به نو بودن بيانديشيم و با انتخاب سبك مدل موي بسيار زيبا و شيك در خانه و مهماني ها و همچنين عروسي با اين مدل هاي ساده و بسيار اسان در درست كردن زيبا و منحصر به فرد شويد.مدل هاي موي امروز بيشتر براي موهاي بلند مناسب هستند و اگر موي بلند داريد با انتخا يكي از اين مدل ها تنها يك گام تا زيبايي داريد.

تا حد امكان سعي شده است اموزش درست كردن اين مدل ها ذكر شود هرچند كه كار پيچيده اي براي درست كردن ندارند همچنين براي هر مدل مو نوع صورت مناسب نيز ذكر شده است تا بهترين انتخاب را داشته باشيد.

مدل موي كلاسيك و بسيار زيبا:

model 1 10 by parskhatoon2 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

موهايتان را به 3 بخش مساوي تقسيم كرده دو بخش ان را به شكل دم اسبي و يك طرفه به كنار گوشتان انداخته و يك بخش باقيمانده را بر روي موهاي دم اسبي حلقه كنيد.

اين مدل مو تقريبا با همه تيپ صورت هماهنگ است و بيشتر با موهاي ضخيم هماهنگ تر ميشود.چون موها را به شكل كلاسيك و دم اسبي در مي اوريد با لباس هاي باز بسير شيك تر مي شود.

…………………………….

مدل فر لاسي

model2 10 by parskhatoon 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

اگر شما هم موهاي بلند يا فر ابشاري داريد مدل فر لاسي براي شما بي نظير خواهد بود اين مدل نيز در حين زيباي بسيار ساده است.

استفاده از اريب براي براق و درخشنده و همچنين تثبيت اين مدل مو توصيه ميشود اكثر مدل هاي مو كه امروز برايتان قرار داده ايم  بسيار ساده قابل درست كردن هستند و به راحتي ميتوانيد از انها الگو بگيريد.

model 2 1 10 by parskhatoon 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

اين مدل مو يز بيراي تمامي مو ها از جمله موهاي بلند و بيشتر براي صورت هاي گرد مناسب ميباشد.

………………………………..

مدل بافته فشن

model 3 1 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

به جرات مبتوان گفت همه دختر خانوم هاي جوان با اين مدل مو بي نظير و شيك مي شوند و براي همه مناسب است به راحتي مي توانيد با بافتن حدود يك پنجم از قسمت مياني موها مانند تصوير همچنين قرار دادن قسمت نازكي از موها بر روي پيشاني از اين مدل زيبا لذت ببريد.

model3 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

توصيه مي شود قبل از درست كردن اين مدل مو موهاي خود را كامل اتو كنيد تا صاف شود.و سعي شود قسمت بافتني را از موهاي پايين يك گوشتان جدا و تا پايين گوش ديگرتان ببافيد تا به مشكلي برخورد نكنيد.

تيپ صورت و لباس مناسب:

بيشتر براي صرت هاي كوتاه مناسب است و بخاطر سبك مو اگر با لباس هاي بدون بند ست شود زيبايي بهتري خواهد داشت.

…………………………………

 مدل دينون

يكي از بهترين مدل هاي مو و شايد بهترين مدل موي از مدل هاي امروز براي موهاي بلند است كه در دو طرح مختلف برايتان اماده كرده ايم درست كردن اين مدل ها برخلاف ظاهر نسبتا پيچيده خود بسيار اسان ميباشند.

model4 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

قسمت بالاي پشت موهاي خود را به حالت جمع كرده در اورده سپس قسمت هاي پاييني را موج دار كنيد البته نه به صورت موازي و مرتب اين مدل مو نياز به اشفته كردن موها دارد بعد از درست كردن اين مدل از اسپري براي تثبيت استفاده كنيد.

model4 1 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

براي خراب نشدن اين مدل موهاي خودرا از رطوبت دور نگه داريد.اين مدل براي صورت هاي متوسط يعني نه كشيده و نه گرد مناسب تر است.

………………………………….

مدل پيچي فرانسوي

اين مدل بسيار زيبا بيشتر تشكيل شده از پيچ و تاب است براي مهماني ها و مجالس خودماني مناسب نبود و ظاهر خشك و رسمي به شما ميبخشد و بيشتر براي مجالس رسمي و يا محل كار مناسب تر است.

model5 10 by parskhatoon 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

ابتدا موهاي خود را كاملا اتو زده و صاف نماييد سپس مانند زماني كه ميخواهيد مدل دم اسبي را دست كنيد تمام موها را به سمت عقب ببريد.

model51 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

قسمت جلو و بالايي مو را به اندازه دلخواه به كمك اسپري بلند كنيد سپس به ارامي بقيه موها را به وسيله شانه مخصوص پيچ داده و سپس با سنجاج محكم نماييد.

اين سبك براي صورت هاي كشيده و باريك مناسب تر خاهد بود اما براي همه موهاي كوتاه نيز قابل استفاده است.

………………………….

………………………….

مدل موج استوك

براي موهاي متوسط و بلند بسيار شيك خواهد بود و ظاهري بسيار ارام و مهربان به چهره شما خواهد بخشيد.وبا لباس هاي مهماني زرق و برق دار بسيار شيك و زيبا خواهد بود.

model 6 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

ابتدا موها را بدن حرارت صاف و شانه نماييد بهتر است موها مقدار بسيار كمي مرطوب باشند سپس مانند عكس موهاي خود را موج دهيد و بر روي شانه هاي خود بياندازيد.موها را اسپري نموده سپس از اسپري براق كنده نيز استفاده كنيد.

اين مدل براي صرت هاي به شكل قلب شگفت انگيز خواهد بود.

……………………………

……………………………

مدل بالت

ميتوانيد با درست كردن اين مدل خيره كننده و منحصر به فرد باشيد و قطعا يك امتياز زيبا كننده براي شما در مجالس خودماني و عروسي ميباشد.

model7 model 6 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

سعي كنيد اين مدل را به ارايشگر خود نشان دهيد تا از اين مدل بسيار زيبا الگو بگيرد

model71 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

اين مدل براي صورت هاي بيضي و همچنين تيپ صورت هاي كشيده مناسب است البته بايد موهاي متوسط و ظريفي داشته باشد.

………………………………….

مدل بوهو

مدل بوهو يك مدل كلاسيك با پيچ و تاب هي بسيار زيباست كه قطعا شما را خيره كننده خواهد كرد براي درست كردن اين مدل مو بهتر است از يكي از اعضاي خانواده و يا دوستانتان براي نگه داشتن اينه دوم و كمي كمك استفاده نماييد.

mode8 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

ابتدا موهايتان را همانند عكس زير از كنار گيجگاه تا انتهاي مو ببافيد سپس از قسمت ديگر سر چند قسنت مو را به شكل دم اسبي جدا كرده و حالت فر و لوله مانند به ان بدهيدقسمت بافته شده را به زير قسمتي كه پيچ داده ايد انتقال دهيد و با استفاده از سنجاق سر موهايتان را محكم كنيد(هر قسمت از مو را كه درست ميكنيد به وسيله سنجاق محكم كنيد سپس در پايان كار موهارا با اسپري و تاف محكم نموده و سنجاق هارا جدا كنيد)

model81 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

اين مدل مو نيز براي صورت هاي قلبي شكل مناسب تر است همچنين براي موهاي ضخيم بيشتر توصيه مي شود

نكته:خلاقيت در اين مدل مو بسيار جالب خواهد بود ميتوانيد به ابتكار خود قسمت هايي از مو را با خلاقيت خود تغيير دهيد.

………………………………………

مدل باب فريبنده!!

مدل موي بسيار زيبا و شگفت انگيز باب كه به شما ظاهري بسيار رسمي و شيك مي بخشد و براي موهاي كوتاه خيره كننده خواهد بود

model 91 az 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

مهم ترين نقش در درست كردن اين مدل نوع اصلاح است پس حتما نوع نوع اصلاحتان نزديك به تصوير زير باشد قبل از درست كردن اين مدل موهاي خود را با شامپو شستشو دهيد تا صاف و خشك شوند.بيشتر تمركزتان بر روي بالاي سر و قسمت تاج باشد با الگو گرفت از تصاوير زيد قسمت كمي از موها را با اتوي مو نگه داشته و صبر كنيد تا شكل بگيرند درست كردن اين مدل مو در عين زيبايي كار زياد سختي نمي باشد.

model mo 9 az 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورتبعد از اتمام اتو كردن حتما از اسپري براي خشك و ثابت كردن موهاي خود استفاده كنيد.

اين مدل مو براي صورت هاي كشيده و بلند افريده شده است!

……………………………………………

مدل هومكو

براي موهاي بلند زيبا خواهد بود و ظاهري عاشقانه تر به شما مي بخشد.

model 10 az 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

قسمت جلو و بالايي مو را به كمك يك شانه حجيم و ايستاده نگه داريد سپس ديگر قسمت هاي مو را به وسيله بابلس يا هر وسيله ديگري موج دار نماييد.مهم ترين كار در اين مدل مو ايده گرفتن از ان است.

model101 az 10 by parskhatoon1 10 مدل مو جديد و زيبا + اموزش درست كردن و تيپ صورت

اسپري كردن مو براي حفظ اين مدل زيبا در طولاني مدت فراموش نشود.

اين مدل براي همه موها و هرنوع شكلي صورتي مناسب است.

هم اكنون مي توانيد با انتخاب و ارايش مدل موي خود از مدل هاي امروز با ظاهري شگفت انگيز در عروسي ها جشن ها و ميهماني ها حاضر شده و نگاه همه را به خود منعطف كنيد.

منبع :پارس خاتون

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *