تزیین بی نظیر دیوار با پارچه های ساتن و حریر

تزیین دیوار با پارچه های رنگی

چه کسی فکر می کند که می توان به سادگی یک تکه بلند پارچه را از یک میله آویزان کرد و این تاثیر را در فضا خلق کرد؟ رنگ جذاب و طرح لطیف آن یک پوشش طبیعی کامل برای این دیوار بزرگ فراهم کرده است.

تزیین دیوار

تزیین دیوار با پارچه

استفاده از پارچه برای تزیین دیوار یکی از ایده های خلاقانه و بسیار جالب است که می توان آن را به شکل های مختلف انجام داد. تزیین دیوار با پارچه یکی از ایده های ارزان و به صرفه است که می تواند نقش مثبتی در زیبایی منزل داشته باشید. اگر شما نیز چنین قصدی دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با جالب ترین ایده ها برای تزیین دیوارها با پارچه های مختلف آشنا شوید و نهایت استفاده را از این مطلب ببرید.

تزیین دیوار

تزیین دیوار اتاق خواب با پارچه


روش های جالب برای تزیین دیوار با پارچه ساتن، نمدی و حریر :
برای تزیین دیوار می توان از وسایل مختلف استفاده نمود و با به کارگیری ایده های خلاقانه و جالب تزیینات زیبا و متنوعی انجام داد. در مباحث قبل به معرفی ایده هایی برای تزیین دیوار با کاغذ رنگی، مقوا، وسایل دور ریختنی و… پرداختیم که هر یک می توانند زیبایی بخش دیوارهای منزل شما باشند. تزیین دیوار با پارچه نیز از جمله روش های جالبی است که می تواند زیبایی خاصی به دیوارهای ساده ببخشد. از پارچه های مختلف می توان برای تزیین دیوار پذیرایی، اتاق خواب و…. استفاده نمود. در ادامه نمونه هایی از جالب ترین ایده ها برای تزیین دیوار با انواع پارچه را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند الگوی قابل توجهی برای شما دوستان باسلیقه باشند.

تزیین دیوار

تزیین دیوار با پارچه های مختلف

تزیین دیوار

تزیین دیوار پذیرایی با پارچه

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *