بهترین روش برای برداشتن ابرو این است + آموزش

روش مناسب برای برداشتن ابرو همراه با نکات و اصول مهم

ابرو ها در زیبایی صورت نقش زیادی دارند و اگر خطایی در برداشتن ابروها صورت گیرد از زیبایی صورتمان می کاهد به همین علت است که خانم ها روی برداشتن ابروهایشان حساسند و آن ها را دست هر کسی نمی سپارند .

بیشتر خانم ها دوست دارند کار برداشتن ابرو را خودشان انجام دهند تا کمتر اشتباهی در این کار صورت پذیرد زیرا کوچکترین اقدام در رابطه با ابرو ها می تواند به شدت منجر به تغییر ظاهر صورت یک انسان شود. در این بخش از دنیای مد سحر بانو شما را با بهترین طریقه برداشتن ابرو آشنا می کنیم ، با ها همراه شوید.

آموزش برداشتن ابرو دخترانه

آموزش برداشتن ابرو با بهترین روش 

بهترین طریقه برداشتن ابرو

به طریقه زیر عمل کنید تا توانایی های لازم را برای برداشتن ابرو را به دست آورید و بتوانید حرفه ای ابروهای خود را بردارید.

1.ابتدا در مقابل یک آینه بیایستید و قبل از برداشتن ابروهایتان با موچین ، ابرو ها را با برس مخصوص آن شانه بزنید و اضافات آن را قیچی بزنید برای این کار لبه قیچی را روی استخوان ابرویتان بگذارید و موهای بلند ابرو را با دقت فراوان قیچی

2.یک مداد را روی برآمدگی استخوان بینی طوری قرار دهید تا مجرای اشک را پوشش دهد یعنی سر ابرو باید هم ردیف با استخوان بالای بینی باشد. حالا این قسمت را که باید ابرو از آنجا شروع شود با خط چشم علامت گذاری کنید ، این کار به شما کمک می کند تا بدانید باید کار برداشتن ابرو را از کدام نقطه آغاز نمایید.

آرایش ابرو

شیوه ی صحیح برداشتن ابروها

آموزش مرحله به مرحله برداشتن ابرو

3.دوباره مدادتان را کنار انتهای خارجی چشمتان قرار دهید تا بتوانید نقطه پایانی ابرو را بیابید و ابرو را از این نقطه به بعد ادامه ندهید . نقطه ای که مداد و استخوان ابرو به هم می رسند را با خط چشم علامت گذاری کنید تا کارتان راحت تر شود.

4.ابروهایتان را از نزدیک ببینید آیا می توانید قوس طبیعی آن را ببینید ؟ این قوس در بالای عنبیه به اوج خود می رسد . به یاد داشته باشید هدف برداشتن ابرو ایجاد قوس مصنوعی نیست بلکه باید در جهت قوس طبیعی ابرو آن را بردارید.

5.قبل از برداشتن ابرو با موچین جهت جلوگیری از ایجاد درد روی آن مقداری یخ و یا پنبه آغشته به عنبر سائل بمالید تا ابروهایتان بی حس شود و بتوانید راحت تر آن ها را بردارید.

ابروی زیبا

جلوگیری از درد قبل از برداشتن ابرو

ترفندهای برداشتن ابرو هایی یکدست

6.حالا نوبت به برداشتن ابرو با موچین می شود . برای برداشتن ابرو از یک موچین تیز و سرکج استفاده کنید و موهای اضافه ابرویتان را در جهت قوس طبیعی آن بردارید . این کار را برای ابروی دیگرتان نیز تکرار کنید اما هیچ گاه وارد خط ابرو نشوید و موهای بالاتر از خط ابرویتان را برندارید زیرا یک اشتباه کوچک فرم کلی ابرو را به هم می ریزد.

7. در انتها داخل آینه به ابروهایتان نگاه کنید و اگر موی اضافه ای مشاهده نمودید آن را بردارید. تنها برداشتن موهای اضافی برای حالت دادن به ابرو کافی است. در برداشتن موهای ابرو زیاده روی نکنید زیرا این کار باعث می شود که حالت ابرو غیر طبیعی به نظر برسد.

ابروهای زیبا

کامل ترین نکات برای برداشتن ابروهایی زیبا

بهترین وسیله برای برداشتن ابروها

گاهی اوقات دیده ایم که برخی از آرایشگران ابرو را با مواد اپیلاسیون و یا بند انداختن بر می دارند اما باید بدانید این کار به تبحر کافی نیاز دارد . بهترین وسیله برای برداشتن ابرو موچین است که از روش های دیگر از دقت بالاتری برخوردار است . اگر خودتان در خانه می خواهید ابروهایتان را بردارید از موچین استفاده کنید زیرا استفاده از اپیلاسیون و یا بند موجب می شود سهوا قسمت هایی از ابرو را نیز بردارید و کلا فرم ابرویتان را به هم بریزید.

موچین ابرو

از چه وسیله ای برای برداشتن ابرو استفاده کنیم؟

اگر موهای ابرویتان را به اشتباه بردارید آیا دوباره در می آیند؟

باید بگوییم موهای ابرو دوباره در می آیند اما این پروسه زمان بر است و به 64 روز زمان احتیاج دارد که موهای از دست رفته ابرو دوبار رشد کنند و به شکل اول دربیایند.

چند ترفند برای جلوگیری از ایجاد درد هنگام برداشتن ابرو

بلافاصله بعد از آمدن از حمام ابروهایتان را بردارید زیرا در این زمان منافذ پوست تان باز هستند و کندن موها راحت تر است.

آب را گرم کنید و یک دستمال پارچه ای تمیز را در آن بخیسانید تا کاملا گرم و مرطوب شود و سپس آن را روی ابروهایتان بگذارید تا منافذ پوستتان باز شود و هنگام برداشتن ابرو درد نداشته باشید.

یک تکه پنبه که آن را به کمی ژل بی حس کننده دندان آغشته کنید و ابروها و دور و بر آن را بی حس کنید و سپس به برداشتن ابرویتان اقدام نمایید.

کمی لوسیون دست روی فولیکول های ابرو بمالید تا آن ها نرم شوند و راحت تر کنده شوند.

درد ابرو

چه کنیم هنگام برداشتن ابرو درد نداشته باشیم؟

نکات برداشتن ابرو:

  • در شب و قبل از خواب ابروهایتان را برندارید زیرا موجب قرمزی و متورم شدن پوست تان می شود.
  • اگر می خواهید ابرهایتان را حرفه ای و تمیز بردارید باید خیلی خوب آن ها را ببینید و این امر احتیاج به یک آیینه ذره بینی خوب دارد. 

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *