انتخاب رنگ مناسب برای اتاق خواب دخترانه

رنگ اتاق خواب صورتی
رنگ اتاق خواب صورتی

اتاق خواب آبی

وقتی صحبت از رنگ اتاق خواب دخترانه می‌شود، آبی یکی از اولین گزینه‌هاییست که به ذهن خطور می‌کند؛ که البته گزینه‌ی بسیار خوبی است. رنگ آبی آرام بخش‌ترین رنگ‌هاست، پس حتما به آن فکر کنید. ممکن است فکر کنید که یک آبی بسیار روشن بهترین انتخاب برای رنگ اتاق خواب دخترانه است. مثل تصویر زیر:
رنگ اتاق خواب آبی
یا یک آبی تیره که به کمک آن بتوانید نمایش باشکوهی از لوازم اتاق برپا کنید؟ اگر مبلمان سفید یا حتی آبی بسیار روشن داشته باشید که چه بهتر. تصویر بعد را ببینید:
رنگ اتاق خواب آبی
بله! رقابت میان طیف‌های رنگی آبی، بسیار شدید است. رنگ آبی آسمانی در انتخاب رنگ اتاق خواب یا هر فضایی تقریبا یک رنگ خنثی به حساب می‌آید؛ بنابراین با انتخاب این رنگ برای اتاق خواب دخترانه ذره‌ای ریسک نکرده‌اید. آبی آسمانی اتاق دختر شما را بسیار دلنشین و دنچ می‌کند.
رنگ اتاق خواب آبی
رنگ اتاق خواب سبز
یک سبز روشن هم برای اتاق خواب دخترانه با سبک سنتی بسیار مناسب است. این رنگ به گونه‌ایست که هم لوازم و اثاثیه‌ی اتاق را به خوبی به نمایش می‌گذارد و هم به اندازه‌ای روشن است که اتاق شما را دلباز و روشن نشان دهد.
رنگ اتاق خواب سبز
البته که قرار نیست رنگ سبز در همه‌ی حالت‌ها نجیب و آرام باشد. رنگ سبز تیره می‌تواند برای اتاق خواب دخترانه بهترین انتخاب باشد. با انتخاب این رنگ اتاق خوابتان هرگز از ذهن‌ها پاک نمی‌شود و با هربار رفتن به رختخواب، گویی به جنگل رفته‌اید.
رنگ اتاق خواب سبز

اتاق خواب سفید و خنثی

استفاده از رنگ‌های خنثی در هر نوع فضایی پیشنهاد می‌شود و قطعا این رنگ‌ها انتخاب خوبی برای رنگ اتاق خواب دخترانه هستند. می‌توانید دیوار‌ها را با رنگی مثل سفید یا خاکستری بسیار روشن بپوشانید و بعد انرژی و شیطنت دخترتان را در وسایل و اثاثیه‌ی اتاقش به نمایش بگذارید.
رنگ اتاق خواب سبز
رنگ اتاق خواب صورتی

اتاق خواب قرمز و مشکی

این ترکیب رنگ انتخاب کلاسیکی برای رنگ اتاق خواب دخترانه و زنانه است. رنگ قرمز با شور و انرژی فراوانش هیچگاه خسته کننده و یکنواخت نمی‌شود و اگر آنرا با رنگی مثل مشکی ترکیب کنید یک قدرت عجیب و باورنکردنی به دکوراسیون اتاق خواب اعطا می‌کند. البته لازم به ذکر است که برای ترکیب رنگی قرمز، می‌توانید به جای مشکی از هر رنگ خنثی دیگری مثل سفید یا خاکستری نیز استفاده کنید.
رنگ اتاق خواب قرمز
رنگ اتاق خواب قرمز
منبع : ستاره
گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *