بررسی سبک تیپ و استایل سحر قریشی

سبک لباس پوشیدن سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر ۳۱ ساله که بسیار پرطرفدار و محبوب است، سحر قریشی چهره زیبایی دارد و واقعا خوشتیپ است و در جشنواره های مختلف تیپ او حسابی مورد توجه قرار میگیرد.مدل مو

مدل مو

بسیاری از دختران و خانم های جوان از سبک لباس پوشیدن او ایده میگیرند و دنبال مدل مانتوهای جدید او هستند، در این بخش از سحر بانو استایل او را مورد بررسی قرار میدهیم.

شال سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر فیلم خالتور

 همانطور که از تصاویر او مشخص است او به آرایش و رنگ موهای مختلف علاقه دارد و همیشه با چهره جدیدی دیده میشود، این بازیگر جوان جزو بازیگرانی است که عمل زیبایی نداشته و علاقه ای هم به این کار ندارد.

تصویر زیر تیپ سحر قریشی در اکران فیلم خالتور را نشان میدهد که او با یک پالتو زرد رنگ و شال و نیم بوت مشکی حسابی خوش درخشید.

رنگ مو سحر قریشی

سبک استایل سحر قریشی

سبک لباس پوشیدن سحر قریشی متنوع است یعنی به سبک های اسپرت و مجلسی لباس میپوشد اما اهل تیپ های سنتی نیست و کاملا امروزی تیپ میزند. او معمولا مانتوهای اسپرت ساده و مانتو مجلسی های کار شده و گیپور دار انتخاب میکند.

مانتو سحر قریشی

تیپ اسپرت سحر قریشی

تیپ های اسپرت سحر قریشی هم بین دختران جوان حسابی طرفدار دارد، زیرا حرفه ای انتخاب لباس میکند. سبک لباس پوشیدن او طوری است که بیشتر جوانان را به خود جذب میکند یعنی جوان پسندانه است، او بیشتر مانتوهای کوتاه میپوشد و به رنگ های روشن علاقه دارد.

کفش سحر قریشی

مدل لباس های سحر قریشی

در ادامه سحر قریشی و برادرش را با تیپ مجلسی مشاهده میکنید که به رنگ سفید و مشکی ست کرده اند. او با مانتو سفید و کیف دستی مشکی استایل مجلسی و در عین حال ساده خود را ساخته است.

آرایش سحر قریشی

سحر قریشی و برادرش

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *