آموزش اکسسوار مو برای تزیین مجلسی موهایتان

 

اکسسوار مو ، اکسسوری مو
 

انواع اکسسوار مو برای تزیین موها

وقتی می خواهید به یک مهمانی بروید، به سادگی می توانید با اضافه کردن چند اکسسوری به موهایتان، زیباتر از همیشه به چشم آیید. این کار نیاز به مهارت خاصی ندارد و نتیجه آن نیز رضایت بخش است.اکسسوار مو

اکسسوار مو

اگر قصد دارید به یک مجلس و مهمانی مجلل بروید، حتما یک لباس زیبا و مناسب آن مهمانی اولین اولویت شما است ولی اگر آن لباس را با یک اکسسوار مو زیبا هماهنگ کنید، استایل شما از یک تیپ خوب به سطح عالی ارتقا پیدا خواهد کرد.ایده های زیر نمونه هایی از نحوه استفاده از اکسسوارهای زیبا روی مو است که می تواند در این زمینه الهام بخش خوبی برای شما باشد.

اکسسواری با الهام از تاج
امی روسوم با این اکسسوار مو مروارید و کریستال، درست همانند یک پرنسس به نظر می رسد،این استایل جلوه ای باوقار ایجاد خواهد کرد.
اکسسوار مو

اکسسوار مو مرواریدی

تل سر روبانی
می توانید موهایتان را مانند کارلی کلاس و به سبک دهه ۱۹۶۰ با یک تل سر روبانی استایل دهید وآن را از روی خط رویش موهایتان عبور دهید.
اکسسوار در کناره های مو
اگر دوست ندارید از اکسسواری استفاده کنید که روی پیشانی و بالای سرتان خودنمایی کند، می توانیدهمانند کیت هادسن در کنار مو از آن استفاده کنید. در نمونه زیر کیت موهایش را به شکل یک بان شلوغ جمع کرده و سپس از اکسسواری که شباهت هایی نیز به لباسش دارد در بخشی از کنار موهایش استفاده کرده است.
اکسسوار مو

اکسسوار مو کیت هادسن

روبان دم اسبی
همانند گوئینت پالترو می توانید تنها با افزودن یک روبان مخملی پاپیونی به دم اسبی تان جلوه ایدوست داشتنی تر برای آن ایجاد کنید.
سنجاق های کوچک برای موهای جمع
اما واتسون موهای نیمه جمع و باز خود را با فرو کردن سنجاق های کوچک زیبا در قسمت شینیون شده ، آراسته است. شما نیز می توانید از سنجاق های دلخواه خود به همین شیوه استفاده کنید وجلوه ای بی نظیرتر برای شینیون خود به دست آورید.
اکسسوار مو

اکسسوار مو به سبک اما واتسون

زیباسازی بافت مو
اگر در تاج موهایتان بافت انجام داده اید و یا خیلی ساده بخشی از موهایتان را پیچیده و به پشت سربرده اید، می توانید همانند جسیکا چستین آن را با یک اکسسوار شیک و زیبا به طور غیرمنتظره ای باشکوه جلوه دهید.
تاجی برای مدل مو پیکسی
اگر موهایتان را بسیار کوتاه و مدل پیکسی کوتاه کرده اید، باز هم می توانید آن را با یک اکسسوارتاجی شکل استایل دهید. در نمونه زیر سمی گیل از یک اکسسوار طلایی روی چتری موهایش استفاده کرده است.
اکسسوار مو

اکسسوری تلی مو طلایی رنگ

اکسسواری برای مدل مو بان
اگر قصد دارید موهایتان را تنها به شکل یک بان ساده در پشت سرتان آرایش کنید، پس می توانیدهمانند ال فانینگ با افزودن یک اکسسوار شیک و پرزرق و برق به آن جلوه آن را به سطح بالاتری ارتقاء دهید.
منبع : نمناک
گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *