زیباترین ایده های چیدمان اتاق خواب دخترانه + تصاویر

روش های چیدمان اتاق خواب دخترانه

نحوه دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی در روحیه دارد و نباید طراحی اتاق خواب کودکان را موضوع پیش پا افتاده ای دانست، رنگ ها و وسایلی که در اتاق خواب کودک به کار میرود همگی در روحیه و روان او تاثیر خواهد داشت پس حواس تان باشد که از چه رنگ ها و چه وسایلی در اتاق خواب فرزندتان استفاده میکنید.

اتاق خواب دخترانه

اتاق خواب دخترانه رویایی

در این بخش از دنیای مد سحر بانو شما را با نحوه چیدمان اتاق خواب دخترانه آشنا میکنیم تا بتوانید اتاق دختر دلبندتان را به بهترین شکل طراحی کنید و بچینید.

همه جای اتاق باید رنگ داشته باشد مانند یک نقاشی،دیوارها را به حال خودشان رها نکنید بهتر است آن ها را رنگ کنید و یا از کاغذ دیواری استفاده کنید. رنگ های ملایم برای دیوارها مناسب اند.

تزیین تخت اتاق کودک

ایده تزیین تخت اتاق کودک

وسایل اتاق خواب دخترانه از سرویس خواب تا عروسک ها و… را از بین رنگ های شاد انتخاب کنید. یکی از بهترین ترکیب رنگ ها همان ترکیب معروف سفید و صورتی است زیرا این رنگ ها تاثیر خوبی روی روحیه دارند و آرامش بخش هستند.

برای تزیین دیوار میتوانید از استیکر، عروسک، بادکنک، ریسه های تزیینی استفاده کنید. از کوسن های فانتزی و عروسکی برای روی تخت بگیرید و زیبایی تخت دخترتان را دوبرابر کنید.

مدل سرویس خواب کودک

مدل سرویس خواب کودک دختر

تزیین دکوراسیون اتاق کودک

تزیین دکوراسیون اتاق کودک 

تزیین دیوار اتاق کودک

روش تزیین دیوار اتاق کودک

اتاق کودک

دکوراسیون اتاق دخترانه صورتی رنگ

اتاق دخترانه

اتاق دخترانه بچه گانه ساده

چیدمان عروسک در اتاق

چیدمان عروسک در اتاق کودک

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *