این وسایل را از اتاق خواب خود حذف کنید! +عکس

وسایلی که باید از اتاق خواب حذف شوند

به دکوراسیون اتاق خواب و نحوه چیدمان آن باید بیشتر از سایر بخش های خانه اهمیت دهید زیرا دکوراسیون اتاق خواب در داشتن خوابی آرام و عمیق بسیار تاثیر گذار است، نحوه چیدمان اتاق خواب و وسایل آن میتوانند باعث آرامش شوند و همچنین برعکس آرامش را از شما بگیرند.

در این بخش از دنیای مد سحر بانو قصد داریم شما را با وسایلی که نباید در اتاق خواب باشند آشنا کنیم.

فنگ شویی اتاق خواب

نکات مهم دکوراسیون اتاق خواب

تلفن همراه

به چند دلیل تلفن همراه تان را به اتاق خواب نیاورید، اولین دلیل این است که تلفن همراه تان از هر چیزی که فکر کنید کثیف تر است دومین دلیل این است که نگاه کردن به صفحه گوشی باعث میشود خواب تان بپرد و چشمان تان خسته شود.

حیوان خانگی

اگر حیوان خانگی دارید هرگز آن را به اتاق خواب تان راه ندهید زیرا حیوانات خانگی باعث بیدار شدن شما در طول شب میشوند و شما نیمتوانید خواب با کیفیتی تجربه کنید.

دکوراسیون اتاق خواب

وسایل حذف شدنی اتاق خواب

سبد پر از لباس های چرک

سبدی که پر از رخت چرک است را در اتاق خواب نگه ندارید و آن را نزدیک ماشین لباس شویی بگذارید زیرا اگر در اتاق خواب باشد شما با دیدن آن یاد کارهایی که باید انجام دهید می افتید و استرس تان بالا میرد در نتیجه خواب راحتی نخواهید داشت.

لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته

لوازم آرایش هایی که مدت ها است آن ها را دارید و استفاده ای از آن ها نمیکنید قطعا تاریخ مصرف شان گذشته و شما باید آن ها را دور بریزید، اینگونه لوازم آرایشی ها باکتری های خطرناکی دارند.

دیزاین اتاق خواب

لوازم آرایش های دور ریختنی

وسایل قدیمی و بدون استفاده

وسایل کهنه ای که هیچ استفاده ای از آن ها ندارید را از اتاق خواب تان حذف کنید همچنین سعی کنید تردمیل و تلویزیون را داخل اتاق خواب تان قرار ندهید.

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *