خانه | آموزش | آموزش مدل موهای باز و بسته مجلسی شکل گل

آموزش مدل موهای باز و بسته مجلسی شکل گل

مدل مو شکل گل ، مدل مو جمع
 

مدل موهای مجلسی ۲۰۱۸ شکل گل

همیشه انتخاب مدل مو برای جشن ها و مجالس کار سختی است زیرا باید مدلی انتخاب کنیم که تکراری و قدیمی نباشد, مدل موهای شکل گل انتخاب مناسبی برای مجالس سال ۹۷ هستند.مدل مو شکل گل

مدل مو شکل گل

یکی از جدیدترین مدل موهایی که خانم ها برای مجالس استفاده میکنند مدل موهای به شکل گل است که در انواع باز و بسته وجود دارند. این مدل موهای زنانه نسبت به مدل موهای دیگر متفاوت تر است و باعث میشود در مجلس با مدل موهایتان تک باشید. معمولا برای این مدل موها رنگ موهای فانتزی مانند صورتی و بنفش انتخاب میشود که مد سال هستند و ظاهری خاص به شما میبخشند.

مدل مو شکل گل

مدل مو مجلسی شکل گل

مدل موهای شکل گل برای خانم هایی که موهای بلند دارند مناسب است و روی موهای رنگ شده بهتر خودش را نشان میدهد. اگر برای جشن عروسی که پیش رو دارید دنبال مدل مویی جدید و جذاب هستید و هنوز مدل مو پیدا نکرده اید پیشنهاد میکنم از این مدل موهای شیک استفاده کنید.

مدل موهای جمع به شکل گل برای خانم های جوان مناسب است و مدل موهای باز با تزیین گل برای دختر خانم ها انتخاب جالبی است. امیدوارم از این مدل موهای اروپایی خوش تان بیایید و در مراسم های مختلف از آن ها استفاده کنید.

مدل مو شکل گل

مدل شینیون جدید شکل گل

مدل مو شکل گل

مدل مو مجلسی ۲۰۱۸ زنانه

مدل مو دخترانه

مدل مو مجلسی دخترانه سال ۹۷

مدل مو مجلسی

مدل مو باز مجلسی

مدل مو شکل گلمنبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

همچنین ببینید

مدل مانتو مجلسی زنانه

مدل مانتو های مجلسی که در این بخش برایتان جمع آوری کرده ایم مدل های فوق العاده شیکی دارند که گیپور و مروارید در آن ها کار شده است, آستین این مدل مانتوهای مجلسی کلوش, پیلیسه دار با گیپور و پارچه های حریر و کرپ هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد نمایید *