خانه | آموزش | آموزش تزیین یخ با میوه و گل برای مجالس و مهمانی ها

آموزش تزیین یخ با میوه و گل برای مجالس و مهمانی ها

ایده های تزیین یخ قالبی برای شربت

تزیین یخ با گل و میوه های رنگارنگ تابستانی بهترین کاری است که میتوانید برای پذیرایی از مهمانان تان در تابستان انجام دهید, یخ های تزیین شده و بسیار زیبا را داخل شربت بیندازید و مهمانان تان را غافلگیر کنید. تزیین یخ های قالبی کار راحتی است که سلیقه شما را نشان میدهد, پس از این ایده جالب در تابستان غافل نشوید و حتما این کار را انجام دهید.تزیین یخ با میوه

تزیین یخ با میوه

تزیین یخ با میوه

روش تزیین یخ با میوه

برای انجام این کار میتوانید از گل های مختلف, میوه های متنوع و خاکشیر یا تخم شربتی استفاده کنید به این صورت که یکی از آن ها را انتخاب میکنید و داخل تمام قالب های کوچک یخ میریزید سپس آن ها را با آب پر میکنید و داخل فریزر قرار میدهید. بعد از چند ساعت یخ های قالبی و مجلسی شما که طعم دار هستند آماده اند و قابل استفاده برای شربت.

نمونه هایی از زیباترین مدل یخ های تزیین شده و طعم دار را در ادامه مشاهده کنید و ایده بگیرید, ایده های تزیین یخ برای یخچال عروس نیز مناسب هستند.

یخ میوه ای

ایده های درست کردن یخ میوه ای

یخ طعم دار

آموزش تصویری تزیین میوه ها

یخ طعم دار برای شربت

تزیین یخ با گل

تزیین یخ با گل های زیبا

تزیین یخ مهمانی

تزیین یخ برای مهمانی

تزیین یخ در شربت

تزیین یخ با میوه در شربت

تزیین یخ

تزیین یخ های قالبی با آلبالو

تزیین یخ عروس

تزیین یخ برای یخچال عروس

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

همچنین ببینید

مانتو لاکچری اینستاگرام

با نزدیک شدن به فصل تابستان و روز های گرم خانم ها نیاز به یک لباس خنک دارند از آنجایی که مانتو جزئ لباس های پر استفاده خانم ها میباشد باید مانتو ای را انتخاب کنند که هم خنک و سبک باشد و هم شیک ما در این نوشته برای شما جدید ترین مدل مانتو تابستانی ۲۰۱۹-۹۸ را به نمایش گذاشته ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد نمایید *