خانه | آموزش | آموزش معجزه رنگ سفید در دکوراسیون آشپزخانه

آموزش معجزه رنگ سفید در دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه به رنگ سفید

آشپزخانه های سفید فضایی مناسب برای استفاده از رنگ های مختلف و ایجاد تضاد در دکوراسیون هستند اما بیشتر افرادی که رنگ سفید را برای آشپزخانه شان انتخاب میکنند ترجیح میدهند رنگ دیگری را با سفید در آشپزخانه ترکیب نکنند زیرا رنگ سفید به تنهایی میتواند دکوراسیون آشپزخانه را ایده آل و مدرن کند. انتخاب تم سفید برای آشپزخانه باعث بزرگ و دلبازتر دیده شدن آشپزخانه میشود.آشپزخانه سفید

آشپزخانه سفید

آشپزخانه سفید

دکوراسیون آشپزخانه سفید ۲۰۱۸

کابینت سفید محبوب ترین نوع کابینت در دنیا است زیرا ظاهر ساده و شیکی به آشپزخانه میبخشد, کابینت های سفید هیچوقت از مد نمی افتند و قدیمی نمیشوند همچنین جزو رنگ هایی نیست که بعد از یک مدت تکراری و کسل کننده شود.

کابینت های سفید هم مناسب آشپزخانه های کوچک هستند و هم آشپزخانه های بزرگ, کابینت های سفید هایگلاس در مدل های مختلف انتخاب مناسبی برای آشپزخانه های مدرن امروزی است .

آشپزخانه سفید

دکوراسیون آشپزخانه های شیک و زیبا

 دکوراسیون آشپزخانه با کابینت سفید

در آشپزخانه های سفید رنگ اهمیت نورپردازی دوچندان میشود, آشپزخانه های سفید با نورپردازی حرفه ای کابینت, سقف و اپن زیباتر میشوند. نورپردازی آشپزخانه باعث میشود فضا مدرن تر شود و جلوه آشپزخانه بیشتر شود.

برای زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه های سفید میتوانید برای دکور دیوار آشپزخانه هم فکری بکنید, همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید روش های مختلفی برای دیزاین دیوار آشپزخانه وجود دارد که میتوانید از آن ها ایده بگیرید.

کابینت سفید

کابینت سفید هایگلاس در آشپزخانه

آشپزخانه سفید

طراحی آشپزخانه سفید شیک

آشپزخانه سفید

نورپردازی مدرن در آشپزخانه های سفید

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

همچنین ببینید

مدل های شیک و جدید شلوار پالاتسو با مانتو تابستانی

این روز‌ها پوشیدن شلوار گشاد با مانتو طرفداران زیادی پیدا کرده است. شلوار‌های پالاتسو کوتاه و بلند استایل‌های بسیار شیکی را با مانتو‌های تابستانی بوجود می‌آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد نمایید *