قلق های ست کردن انواع مدل کفش با لباس + عکس

روش ست کردن انواع مدل کفش زنانه

استایل تان زمانی شیک و کامل میشود که شما بدانید هر کفشی را با چه لباسی باید هماهنگ و ست کنید، مدل و رنگ کفش تان باید متناسب با مدل و رنگ لباس تان باشد به این ترتیب شما استایلی بی عیب و نقص خواهید داشت.

هر مدل کفشی نیاز دارد با مدل لباس خاصی ست شود همچنین اگر به پوشیدن کفش های رنگی علاقه دارید باید بدانید هر رنگ کفش با چه رنگ لباسی ست میشود، برای دانستن این نکات در این بخش از دنیای مد سحر بانو همراه ما باشید.

ست کردن مدل های مختلف کفش با لباس

ست کردن کتانی

کتانی یکی از ضروریات داشتن تیپ اسپرت و ورزشی است، خانم ها و آقایان در سنین مختلف به پوشیدن کتانی علاقه دارند و این روزها کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که به پوشیدن کتانی علاقه نداشته باشد، کتانی را میتوانید با شلوار جین، شلوار اسلش، شلوارهای ورزشی، سویشرت و… ست کنید.

ست کتانی و لباس

ست کردن کفش اسپرت

کفش های اسپرت و روبسته که محبوب ترین کفش بین خانم ها و دختران جوان هستند برای موقعیت های مختلف همچون مدرسه، دانشگاه، خرید و استایل روزانه مورد استفاده قرار میگیرند. کفش های اسپرت را میتوانید با هر نوع شلواری ست کنید اما بهتر است مانتو کوتاه با این کفش ها ست کنید زیرا اصلا مانتوهای بلند با کفش های اسپرت روبسته جالب نمیشوند.

ست کفش و لباس

ست کردن بوت و چکمه

بوت و چکمه های زمستانی در انواع پاشنه دار و اسپرت وجود دارند که انواع آن ها را میتوان با شلوار چرم، شلوار جین, شلوار اسکینی، لگ ست کنید. برای خوشتیپی در زمستان پوشیدن بوت و چکمه یکی از ضروریات محسوب میشود و شما باید بدانید آن را با چی ست کنید.

ست کردن بوت

ست کردن کفش پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند فرقی نمیکند جلو باز باشند یا جلو بسته، آن ها را میتوانید برای استایل مجلسی تان مورد استفاده قرار دهید. کفش های پاشنه بلند را با انواع پیراهن، دامن، کت شلوار و… ست کنید . اگر دوست داشته باشید در استریت استایل هم میتوانید آن ها را با شلوار جین ترکیب کنید.

کفش پاشنه بلند

ست کردن صندل

صندل های بدون پاشنه و تابستانی را میتوانید در مهمان ها با انواع شلوار و دامن ست کنید همچنین برای استریت استایل میتوانید صندل ها را با شلوار جین و کتان ترکیب کنید. صندل ها انواع مختلفی دارند که هر کدام برای موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند.

ست کردن صندل

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *