خانه | آرایشی | چگونه جوش های بزرگ و برجسته ی صورت را بپوشانیم؟

چگونه جوش های بزرگ و برجسته ی صورت را بپوشانیم؟

برای پنهان کردن لکه ها و جوش ها هنگام آرایش چه کنیم

درست وقتی که قصد رفتن به مهمانی مهمی را دارید و از مدت ها قبل خودتان را برای رفتن به آن آماده کرده اید، مهمان های ناخوانده و جوش ها روی پوست تان ظاهر می شوند. مطلب زیر را بخوانید تا بدانید، در موقع ضروری که جوش ها بیرون زدند، چگونه آنها را محو کنید.پوشاندن جوش های صورت

پوشاندن جوش های صورت

برای اینکه جوشهای بسیار بزرگ و برجسته ی صورت پس از آرایش، زیاد بر روی چهره دیده نشوند و پوست حالت صاف و یکنواخت تری داشته باشد بهتر است با توجه به اینکه این جوشها در کدام نقطه ی صورت هستند عمل کنید که البته اولین قدم پوشاندن این جوشها با یک پوشاننده ی خوب آرایشی از انواع کرم پودرهاست که بهتر است کرم پودرهمرنگ پوست انتخاب شده تا آرایش تمیزتردیده شود.

پوشاندن جوش با آرایش

پوشاندن جوش با آرایش

این کار را می توانید با گذاشتن چند خال کرم پودر بر روی این نقاط و آرام ضربه زدن نه کشیدن و ماساژدادن انجام دهید تا کاملا جوشها همرنگ پوست شده و ناپدید شوند سپس با در نظر گرفتن جای جوشها برای کمتر دیده شدن آنها اقدام کنید به این ترتیب که اگر این جوشها بر روی گونه ها هستند به هیچ عنوان از رژ گونه های پر رنگ و قرمز استفاده نکنید چرا که استفاده از رنگهای تند برای رژگونه به نمایان شدن برجستگی جوشها کمک خواهد کرد پس بهتراست از رژگونه هایی که کمی از رنگ پوست تیره ترند مثل انواع رنگهای بژ و صورتیهای مات کمرنگ استفاده نمایید و اگر این جوشها بر روی چانه یا پیشانی و یا بینی اند بهتر است این نقاط را زیاد پنکک نزنید تا حالت پودری و خشک پیدا نکند و باعث بیشتر نمایان شدن جوشهای این منطقه شود ، بگذارید پوست تنها با کرم پودر حالت طبیعی تری داشته یاشد .
در پوست های جوشدار بهتره در نواحی جوش دار به جای کرم پودر از کاموفلاژ استفاده بشه یه کرم پودر سبک و با حجم کمه هر چی قشر کرم روی جوش نازک تر باشه جوش کمتر دیده میشه بقیه پوست رو از کرم پودر همرنگ کاموفلاژ استفاده کنید .
کاموفلاژ ها کرم هایی هستند که در پالت هایه چند رنگ برای پوشاندن معابپ پوست مثل جوشها لک هاو و تیره گیها استفاده می شوند ماندگاری خوبی دارندو آبرسانند برای همین پوست رو خسته نمی کنند چون بسیار لایت با پوشش عال هستند.

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

همچنین ببینید

۲۹ مدل جذاب از انواع مدل تاپ دکلته + روش‌های ست کردن آن

تاپ دکلته یکی از محبوب ترین آیتم های زنانه برای فصل بهار و تابستان محسوب می شود. تاپ دکلته ترندی محبوب از دهه ۹۰ میلادی است که این روزها از تنوع بالایی برخوردار است. انواع مدل تاپ دکلته مجلسی، آستین دار و اسپرت از این دست هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد نمایید *