خانه | مدل | دنیای مد | مدل کلاه بافتنی پسرانه برای زیر ۳ سال

مدل کلاه بافتنی پسرانه برای زیر ۳ سال

کنید.

کلاه بافتنی پسرانه بچه گانه زیر ۳ سال

کلاه بافتنی های پسرانه بچه گانه که برای پاییز و زمستان مناسب هستند مدل های مختلف و جالبی دارند که اگر دستی در بافتنی داشته باشید میتوانید خودتان به راحتی برای فرزندتان ببافید. کلاه های بافتنی که مدل های شیکی دارند شاید به نظر سخت بیایند اما در واقع روش بافت راحتی دارند کافیست دست به کار شوید و خلاقیت به خرج دهید. مدل کلاه های زمستانی بافتنی پسرانه برای بچه های زیر ۳ سال در انواع مدل پیچ، منگوله دار، روگوشی، کشباف و… وجود دارند که فانتزی و عروسکی هستند.کلاه بافتنی پسرانه

کلاه بافتنی پسرانه

کلاه های بافتنی که در این بخش از دنیای مد سحر بانو مشاهده میکنید جزو جدیدترین مدل کلاه هایی هستند که برای بچه های زیر ۳ سال مناسب اند، با استفاده از کامواهایی به رنگ های شاد میتوانید کلاه های زیبای زمستانی برا فرزندتان ببافید.

کلاه بافتنی پسرانه

کلاه بافتنی پسرانه برای زمستان

مدل جدید کلاه و شال گردن بافتنی

مدل کلاه بافتنی کشباف ساده

مدل های کلاه بافتنی

مدل های کلاه بافتنی بچه گانه

کلاه بافتنی پسرانه

کلاه بافتنی پسرانه مدل جدید و شیک

کلاه بافت روگوشی

کلاه بافت روگوشی پسربچه

کلاه بافتنی مدل پیچ

کلاه بافتنی مدل پیچ بچه گانه

مدل کلاه و شال گردن بافتنی پسرانه

کلاه بافتنی پسرانه مدل آدم برفی

کلاه مدل جغد

کلاه زمستانی بافت مدل جغد

کلاه پسرانه

مدل های بافت کلاه پسرانه

منبع : نمناک

گرد آوری در : سحر بانو

همچنین ببینید

تزیین میوه یلدا |مدل میوه آرایی برای شب یلدا عروس و سفره یلدا

تزیین میوه یلدا چه برای سفره شب یلدا چه چیدمان آن برای عروس مثل همه ی رسم و رسوم ایرانی در چند سال اخیر دچار تغییرات زیاد یا بهتر بگویم دچار تشریفات بسیار زیادی شده است. در گذشته همین که قاچ های هندوانه ها رو در یک ظرف زیبا بچینند ، و انار ها در ظرف دیگری دان کنند تقریبا کل زحمتی بود که برای میوه شب یلدا کشیده میشد. اما خوب ما کار را برای خودمان در هر زمینه های حسابی سخت کرده ایم . گذشته از خوب و بد این رسومات . امروزه تزیینات یلدا جزئی از خود رسم شب چله شده است . بخصوص که این تزیینات برای رسم دیرینه شب چله ای عروس باشد. در این صورت میوه آجیل ژله کیک کدو تنبل و همه کادو ها باید به بهترین و زیبا ترین شکل تزیین شود . شاید رسم درستی نباشد ولی امروزه این تشریفات انگار نشان دهنده اهمیت دادن بیشتر و شاید یک نوع پز با سلیقگی و کدبانو گریدر خانواده داماد باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد نمایید *